Новообрані міський голова та депутати Винниківської міськради склали присягу
03.11.2015 21:00

Сьогодні, 3 литопада, у Винниках на урочистій сесії 7 демократичного скликання, яка відбулася в КЦ "Дозвілля", новообрані голова міста Володимир Квурт та 26 депутатів міськради склали присягу.

На сесію завітали святі отці винниківських храмів, депутати попередніх скликань, депутати Львівських міської та обласної рад, міський голова Львова Андрій Садовий, представники громадськості та мешканці міста.

Після виконання Національного гімну України голова Винниківської міської виборчої комісії м. Львова Ростислав Павлів оголосив постанову про визнання обраними 26 депутатів міськради, яку підтримали одностайно присутні члени комісії. Найстарший з обраних депутатів Володимир Галущак зачитав текст присяги, яку прийняли депутати.

Після цього голова виборчої комісії оголосив постанову про визнання Квурта Володимира Леонідовича обраним на посаду міського голови.

У своєму виступі Володимир Квурт наголосив на тому, що потрібно кардинально змінити думку винниківчан про депутатів та керівників міста. І це буде можливе тільки тоді, коли влада своєю працею здобуде довіру до себе з боку мешканців міста.

З привітаннями та побажаннями до представників новообраної міської влади звернулися настоятелі винниківських храмів.

Мер Львова Андрій Садовий також привітав новообраний депутатський корпус та міського голову Володимира Квурта і пообіцяв всебічну підтримку у вирішенні проблем міста.

З привітаннями до депутатського складу Винниківської міської ради та новообраного мера звернувся депутат Львівської міської ради Григорій Козловський та заявив про свою впевненість у тому, що цей склад депутатів та міський голова стануть найкращими за всі роки з часу здобуття українським народом Незалежності, а у свою чергу він прикладе максимум своїх зусиль та можливостей, щоб допомогти новій владі у ефективній роботі на благо міста та його мешканців.

Фото: Марта Талан


Теги: Григорій Козловський, Володимир Квурт, Андрій Садовий, міська рада, Ростислав Павлів, Сесія

Читайте також:
Коментарі
avatar