«Самопоміч» подякувала винниківчанам за участь у виборах
06.11.2015 09:43

Об'єднання «Самопоміч» м. Винники звернулась до мешканців Винник з подякою за участь у виборчому процесі.

«Шановні винниківчани! Висловлюємо щиру вдячність кожному мешканцю Винник, хто не залишився осторонь виборчого процесу, хто прийшов на виборчі дільниці і виразив свою громадянську позицію. Друге місце яке ми отримали у виборчих перегонах до Винниківської міської ради, засвідчив про велику довіру до команди «Об’єднання «Самопоміч». Кожен голос, відданий на нашу підтримку – голос на користь незворотніх змін у розвитку нашого міста.

Також хотіли б подякувати тим, хто взяв участь у виборах, але проголосував за інших кандидатів. Запевняємо, що ми відкриті для вас, готові працювати і намагатимемося врахувати інтереси кожного.

Відкриваючи нову сторінку в історії Винник, ми, депутати від «Об’єднання «Самопоміч» зобов’язуємося докласти всіх зусиль, знань і досвіду для того, щоб наше рідне місто продовжувало динамічно розвиватися, а якість життя винниківчан покращувалася.

Ми не зрадимо нашим моральним принципам, працюватимемо чесно, відкрито й прозоро.
Попереду багато роботи. Роботи в команді, роботи на результат, роботи для Вас», - йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці Об'єднання «Самопоміч» - Винники у Facebook.


Теги: вибори, Самопоміч, депутати


Читайте також:
Коментарі
avatar