ДПІ Личаківського району надала інформацію про свою діяльність
11.11.2015 16:34
ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області надає інформацію щодо діяльності:

Майже 42 млн. грн. плати за землю надійшло до місцевого бюджету Личаківського району

Протягом січня-жовтня 2015 року платниками цього податку були 372 землекористувачі, 244 орендарі земельних ділянок – юридичні особи та 2100 власників земельних ділянок – фізичних осіб Личаківського району.

З початку року до місцевого бюджету району надійшло 41,8 млн. грн. плати за землю, що перевищило плановий показник на 8,5 млн. грн., в тому числі від юридичних осіб надійшло – 38,6 млн. грн., від фізичних – 3,2 млн. гривень.

Майже 308 тис. грн. акцизного податку надійшло до державного бюджету від платників податків Личаківського району

У січні-жовтні 2015 року платники податків Личаківського району, які виготовляють або реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до державної скарбниці 307,9 тис. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

З 1 січня 2015 року до кола платників акцизного податку, які поповнюють місцевий бюджет, увійшли роздрібні торговці алкоголем, тютюном та паливом. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць. Декларацію слід подавати не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним. На сьогодні надходження від роздрібного продажу акцизу становить 17061,6 тис. грн.

Майже 550 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло до бюджету від платників Личаківського району

З початку 2015 року до ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області надійшло 37,7 тисяч звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них 75% - в електронному вигляді.

Надходження від сплати єдиного соціального внеску протягом січня-жовтня 2015 року склали 549,7 млн. гривень.

Нагадаємо, за несплату, або несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску накладається штраф у розмірі 20% своєчасно несплачених сум. На суму недоїмки нараховується пеня із розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу.

На допомогу армії надійшло майже 25 млн. гривень військового збору

Станом на 01.11.2015 року платники, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському м.Львова Головного управління ДФС Львівській області, сплатили до бюджету 24,8 млн. грн. військового збору, що перевищує планові показники на 4,0 млн. гривень.

Нагадаємо, 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України», яким запроваджено військовий збір. Платниками податку є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні та податкові агенти.

Протягом січня-жовтня 2015 року до ДПІ  Личаківського району м.Львова ГУ ДФС у Львівській області  надійшло 14 звернень громадян

Порушені у зверненнях питання стосувалися: сплати податку фізичною особою при першій реєстрації автомобіля - 2, депутатське звернення щодо наявності податкового боргу підприємства та вжиття заходів для забезпечення стягнення заборгованості на користь бюджету - 1, звернення, що не належить до компетенції ДФС - 5, щодо ведення Державного реєстру фізичних осіб – 4, щодо отримання податкової соціальної пільги - 1, перенаправлено для подальшого розгляду за призначенням - 1.

З початку року інспекцією надано 10020 адміністративних послуг у Центрі обслуговування платників.

Протягом січня-жовтня 2015 року надійшло 12 запитів про надання публічної інформації.

Скарг та  пропозицій не надходило.

Для  оперативного  розв`язання  проблемних  питань,  що  виникають  у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян.

Прийом  громадян проводиться відповідно до графіку.

Заступник начальника ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівської області Маркович К. М.


Теги: податкова, ДПІ, личаківський район, ЛЬВІВ


Читайте також:
Коментарі
avatar