Дмитро Ярош відмовився очолювати «Правий сектор»
11.11.2015 16:10

Позафракційний народний депутат Дмитро Ярош залишив посаду Провідника "Правого сектору" через спробу деяких учасників організації створити ще один керівний орган Провід.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомив Дмитро Ярош, 8 листопада на конференції керівного складу "Правого сектору" деякі учасники зібрання запропонували обрати ще один керівний орган Провід. У ньому Дмитрові Ярошу запропонували посаду Провідника.

"Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу", - написав Ярош.

Він пояснив, що несе персональну відповідальність за все, що відбувається в організації і не збирається перекладати її на інших. За його словами, нова посада означала би для Яроша перетворитися на "весільного генерала" у "Правому секторі".

"Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером", - заявив Дмитро Ярош.

Джерело: http://espreso.tv

Теги: правий сектор, Дмитро Ярош


Читайте також:
Коментарі
avatar