Просимо батьків відповідально поставитися до здоров’я своїх дітей, - Надія Жигало
11.11.2015 22:35

Уже кілька тижнів у місті спостерігається ажіотаж щодо питання вакцинувати дітей від поліомієліту, чи відмовитися від щеплень.

Батьки жваво обговорюють можливі ризики, мають сумніви щодо безпечності вакцини… Одним словом – бояться. І така недовіра до щеплень є в усіх містах України.

Медики ж наголошують на важливості вакцинації проти поліомієліту, як єдиного методу боротьби з недугою. З 1997 року не було зареєстровано жодного випадку поліомієліту в Україні. Лише у липні цього року на Закарпатті зафіксовано два випадки хвороби. Тому актуальним стало проведення додаткової імунізації.

«І тур тривав із 26 жовтня до шостого листопада цього року, – розповіла завідувач 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ої міської поліклініки м.Львова Надія Жигало (фото). – Під час нього вакциновано 690 дітей. ІІ тур буде з сьомого грудня до вісімнадцятого грудня, ІІІ тур – вісімнадцятого січня – двадцять дев’ятого березня 2016 р.

Вакцинації підлягають діти віком від двох місяців до дев’яти років 11 місяців 29 днів. Просимо батьків відповідально поставитися до здоров’я своїх дітей і не ігнорувати планових щеплень. Боятися нема чого – вакцина якісна, французького виробництва. Всю необхідну інформацію щодо щеплень батьки можуть отримати у сімейних лікарів. Кабінет профілактики працює щоденно згідно з графіком».

Головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров'я з епідеміології ЛМР Наталія Тімко розповіла про високоякісну вакцину (Санофі-Пастер, Франція), якою проводиться вакцинація. За рекомендаціями ВООЗ ОПВ-вакцина допускає декілька етапів заморожування-розморожування, до 10 циклів. Кожен флакон обладнаний термоіндикатором, що дає змогу пересвідчитись в якості вакцини самому.

Лариса КУБСЬКА

Джерело: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: Надія Жигало, діти, поліклініка, щеплення, поліомієліт


Читайте також:
Коментарі
avatar