Громадські активісти зі смаколиками завітали в спільноту взаємодопомоги «Оселя»
13.11.2015 14:49

В громадській організації «Суспільно правозахисний актив» (скорочено ГО «СПАС») оголосили про старт соціального проекту «Підстав плече ближньому». Сьогодні громадські активісти з різними смаколиками завітали в спільноту взаємодопомоги для потребуючих «Оселя» у м. Винники, що по вулиці І. Франка, 69, повідомили в прес-службі  ГО «СПАС».

У центрі «Оселя» проживають, харчуються і працюють 25 дорослих осіб та 3 дітей. У кожного з них власна сумна життєва історія, з тих чи інших обставин, - свого часу вони опинилися в скрутному становищі на маргінесі  суспільства. В спільноті, через трудотерапію, соціальне навчання та психотерапію - безпритульні проходять ресоціалізацію.

Скуштувати піцу для мешканців центру стало справжнім святом. Виявилося, що принести навіть знедоленим людям радість в життя, не так вже й важко.

«Задача підприємців - економічна. Але я також переконаний, що бізнес має бути соціально відповідальний, як це вже є в Європі.

Партнер нашої акції «Експрес-піца» робить клієнту доставку за замовленням, оформити заявку можна, як через сайт express-pizza.com.ua, так і за телефоном. Клієнти «Експрес-піца» на піцу і салати, холодні напої – особи різного віку і статі, переважно звичайно молодь. Але ними ніколи не стануть безпритульні, які мешкають в центрі «Оселя», інші фінансово обмежені категорії осіб. А безпритульні люди, як і ми з вами. Вони мають свої смаки, вподобання, бажання… Саме тому в «Експрес-піца»  і прийняли рішення підтримати важливу громадську ініціативу «Підстав плече ближньому», - розповів представник громадської організації «СПАС», Олег Коблик.

До громадської ініціативи приєднався і місцевий депутат Софія Маркевич.

«Раніше я неодноразово брала участь в соціальних та благодійних проектах молодіжної громадської організації «Золота молодь Винник. Тепер я підтримую акцію як представницька влада в місті і готова до діалогу з усіма, хто бажає змінити життя людей у Винниках на краще», - прокоментувала депутат Винниківської міської ради від партії «Воля» Софія Маркевич.

В рамках проекту «Підстав плече ближньому», організатори обіцяють провести різноманітні акції по всій Львівській області, завітати до поранених учасників АТО, сиріт, ветеранів, інвалідів, матерів одиначок.

«Ми провели першу таку акцію у Винниках. Але на цьому не будемо зупинятися. Гадаю, що благодійництво, меценацтво, допомога нужденним – скоро стануть повсякденністю, своєрідним стандартом поведінки в нашому суспільстві. В тому числі і ми, сьогодні задаємо цей вектор в суспільстві», - наголосив голова ГО «СПАС», член Ради Львівської обласної партійної організації політичної партії «Воля» Олег Пилипенко.


Теги: піца, потребуючі, доброчинність, Софія Маркевич, оселя


Читайте також:
Коментарі
avatar