У понеділок суд може повернути Винниківській міській раді земельну ділянку
14.11.2015, 23:36

У понеділок, 16 листопада, о 14.30 год. в приміщенні Господарського суду Львівської області відбудеться судове засідання у справі розірвання договору  купівлі-продажу земельної ділянки за невиконання інвестиційних зобов’язань перед громадою у м. Винники по вул. Винна Гора, площею 2,5 га, власниками якої на сьогоднішній день являються Уляна Уварова та Оксана Чорна.

Нагадаємо, що у грудні 2014 року за депутатським зверненням Володимира Почаєвця щодо незаконного будівництва прокуратурою Личаківського району було відкрито кримінальне провадження, після чого прокуратурою Львівської області було передано справу до суду.

В інтересах громади м. Винники третьою стороною без заявлення самостійних вимог введено керівника Народної Самооборони у м. Винники Володимира Почаєвця та керівника підрозділу громадської організації «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцію» Юрія Мірка.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Уляна Уварова, Володимир Почаєвець, суд, земельна ділянка

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...