Руслан Кошулинський визнав свою поразку у виборах мера Львова
16.11.2015 11:40

Опонент переможця виборів міського голови у Львові Андрія Садового свободівець Руслан Кошулинський визнав результати екзит-полів, а відтак й свою поразку.

Про це повідомил у виборчому штабі Руслана Кошулинського, інформує Укрінформ.

«Незважаючи на поразку, для нас це дуже хороший результат, адже нашому кандидатові вдалося втричі покращити результат першого туру»,- зазначив представник штабу Любомир Мельничук.

За його словами, понад 36 відсотків голосів, відданих за Руслана Кошулинського, виразно ілюструють, що не так все однозначно у Львові з підтримкою чинного міського голови.

Водночас, як сказали кореспондентові Укрінформу у виборчому штабі Садового, він закликав виборців свого опонента до конструктивної співпраці задля змін.

«Я розумію вашу мотивацію – бажання змін. Я зацікавлений у якісних змінах в місті не менше, ніж ви. Але зміни є там, де є спільна праця на результат. Всі, хто хоче зробити щось корисного, позитивного для громади, завжди мають і матимуть таку можливість. Я запрошую усіх людей доброї волі з цікавими ідеями та бажанням трудитись до співпраці!», – зазначив Садовий у своєму зверненні до виборців, подякувавши львів’янам за те, що прийшли на виборчі дільниці.

Як повідомлялося раніше, за даними двох екзит-полів лідер «Самопомочі» Андрій Садовий перемагає свого опонента - свободівця Руслана Кошулинского з результатом 61,4 відсотка.

Фото: http://holos.fm/

Теги: Андрій Садовий, вибори, Руслан Кошулинський


Читайте також:
Коментарі
avatar