Українці просто зобов'язані після французьких прапорів поставити український, - Саакашвілі про флеш-моб у Facebook
16.11.2015, 14:22

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook закликав українців, які поставили на своїх аватарках в соцмережі французький прапор у зв'язку з терактами в Парижі, тепер змінити його на український.

"У Франції велика трагедія і ми всі солідарні, але ми не повинні ні на хвилину забувати, що наші герої продовжують в ці дні гинути на сході. І я думаю, українці просто зобов'язані після французьких прапорів поставити український", - зазначив Саакашвілі.

Джерело: http://24tv.ua/

Від редакції Винники Plus: На нашу думку не тільки ті українці, які висловили своє співчуття французському народу, повинні змінити фото на український прапор, а також і всі українці, які мають свої сторінки у соцмережах. Нехай у всьому світі побачать, що українці ВЕЛИКА НАЦІЯ!!!

Поставити український прапор у фото можна тут. (Спочатку генеруєте фото, потім зберігаєте його на свій комп'ютер. Після цього завантажуєте фото у свій профіль).

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Міхеіл Саакашвілі, звернення, Facebook, Соцмережі

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...