Винниківські таланти здобули перемогу на телевізійному фестивалі «Вогні Львова»
17.11.2015 13:40
Учасники та переможці Конкурсу юних талантів «Я люблю Винники», що вперше відбувся у  Винниках у жовтні цього року, здобули новий успіх на III Міжнародному телевізійному фестивалі «Вогні Львова 2015».

«Вогні Львова» – це щорічний телевізійний фестиваль, який транслюється на ТРК Львів та супутникових телеканалах.

Скрипалька Вікторія Щур здобула 1 премію у номінації «Інструментальна музика» у молодшій віковій категорії, а гітарист Святослав Масляк у цій самій номінації здобув перше місце у старшій віковій категорії.

Семирічний Северин П’ятаков став переможцем у номінації «Вокал», а танцювальний дует Марини Поволокіної та Олександра Фальшовика здобув лідерство у номінації «Хореографія».

До участі у фестивалі «Вогні Львова» винниківчан запросила організатор фестивалю, Заслужений діяч естрадного мистецтва України Руслана Калина, яка високо оцінила їхні виступи під час головування в журі конкурсу «Я люблю Винники».

Тепер на юних талантів уже чекають нові пропозиції: Руслана Калина запросила усіх до участі в дитячому телевізійному мюзиклі від продюсерського центру «Львівська фортуна», а члени журі – до участі в фестивалі «Мелодія Різдва».   

Анна Гордієвська


Теги: конкурс, Фестиваль, Вогні Львова 2015, Я люблю Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar