Фюле поставив на місце Пушкова, який заявив, що «РФ - жертва тероризму»
17.11.2015 19:31

Екс-єврокомісар Штефан Фюле вказав російським депутатам на порушення Москвою системи міжнародної безпеки і нагадав про тисячі жертв в Україні через російську військову агресію.

Відповідну заяву чеський політик зробив на міжнародній конференції «Європа в кризі: заклик до діалогу 1975-2015 - 40 років Хельсинкскому Заключному акту», яка проходить сьогодні, 17 листопада, в Європарламенті.

«Я хочу відповісти на деякі ремарки п. Пушкова. Він сказав, що зараз ми стоїмо перед спільними загрозами, що обидва ми зараз жертви. Я згоден з ним. Але ми не повинні забувати про тисячі жертв в Україні, що стало наслідком очевидного порушення Росією Гельсінського Заключного акту. Так, нам потрібно боротися з тероризмом і екстремізмом. Вони приходять в ЄС не тільки з півдня, але і зі сходу», - сказав Фюле.

Слід зазначити, що конференція за участю російських депутатів, організована політичною групою Прогресивного альянсу соціалістів і демократів у Європарламенті, викликала критичну реакцію серед депутатів, що входять у неформальну парламентську групу друзів європейської України.

Джерело: https://inforesist.org/

Теги: Агресія, Штефан Фюле, Росія, тероризм, Європарламент


Читайте також:
Коментарі
avatar