На тлі боротьби з «ІГІЛ» не варто забувати, що українці боролися і вмирали за свої права, - Нуланд
18.11.2015 12:52

Помічник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд закликала союзників не забувати про Україну в умовах боротьби з терористичним угрупуванням «Ісламська держава» в Іраку та Сирії.

Про це сказано в її заяві на сайті Державного департаменту США, яке вона оголосила 17 листопада в Берліні, повідомляє politolog.net.

«Навіть тоді, коли ми концентруємо увагу на ІГІЛ, ми не повинні забувати, що тільки два роки тому майже один мільйон українців стояв протягом днів і тижнів в сніжну погоду на Майдані з вимогою, щоб український уряд забезпечив їм те, що ми маємо: людську гідність, демократію, чесний уряд і правосуддя», - підкреслила Нуланд.

У цьому зв'язку вона зазначила, що «коли Янукович повернувся спиною до Європи, українці не були позбавлені свого вибору. Однак було неприйнятним те, що все одно Янукович і Кремль зустріли вимогу українського народу окупацією, танками, ракетними установками «Бук», підтримкою для сепаратистів, підривною діяльністю і пропагандою».

Як підкреслила помічник держсекретаря, сьогодні вільна частина України становить 93% від усієї території країни, і вона продовжує існувати як демократична держава, тому що «українці боролися і вмирали за свої права, і наші народи стояли разом з українським народом».


Теги: Донбас, демократія, Агресія, гідність, українці, Вікторія Нуланд, Росія


Читайте також:
Коментарі
avatar