ДПІ у Личаківському районі м. Львова надала інформацію про свою діяльність
19.11.2015 11:27
ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області надає інформацію щодо діяльності:

За десять місяців 2015 року 483 платники податків ДПІ у Личаківському районі м. Львова отримали безкоштовні електронно цифрові підписи

З початку року послугами представництва АЦСК ІДД ДФС у приміщенні Головного управління ДФС у Львівській області, яке безкоштовно надає посилені сертифікати ключів, скористалися 483 платники ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області. Також, з початку року було укладено 1613 договорів «Про визнання електронних документів» в електронній формі, в т. ч. за жовтень укладено 186 договорів.

Перелік документів, необхідних для отримання посиленого сертифіката ключа, та всю інформацію щодо діяльності АЦСК розміщено на офіційному сайті Акредитованого центру сертифікації ключів www.acskidd.gov.ua.

Майже 183 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевого бюджету Личаківського району м.Львова

У січні-жовтні 2015 року платники податків Личаківського району м.Львова сплатили до місцевого бюджету 182,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 22,4 млн. грн. перевищує планові показники. До державного бюджету надійшло 62,3 млн. грн., що на 4,2 млн. грн. більше запланованого.

В загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб протягом січня-жовтня 2015 року склала 59,4 %, від загальної суми надходжень до державного бюджету – 19%.

Понад 307 млн. грн. податкових платежів надійшло до місцевого бюджету Личаківського району

З початку 2015 року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ ДФС у Львівській області, перерахували до місцевої казни 307,3 млн. грн. податків, зборів, платежів. Це перевищує планові показники на 42,3 млн. гривень.

Основними джерелами наповнення місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб – 182,7 млн. грн., земельний податок – 41,9 млн. гривень.

 

Майже 162 млн. гривень ПДВ надійшло до бюджету від платників Личаківського району

Протягом січня–жовтня 2015 року підприємства, які перебувають на обліку в ДПІ  Личаківського району м. Львова, сплатили до державної скарбниці 161,9 млн. гривень податку на додану вартість. Порівняно з аналогічним періодом 2014 року цьогоріч надходження зросли на 32,9 млн. гривень. На кінець жовтня кількість платників ПДВ юридичних осіб становить 939 , фізичних – 58.

На розрахункові рахунки 20 платникам відшкодовано 16,8 млн. грн., в тому числі 14 платникам відшкодовано 9,0 млн. грн. податку на додану вартість в автоматичному режимі.

Майже 69 млн. грн. податку на прибуток надійшло до бюджету з початку цього року

Протягом січня-жовтня 2015 року 815 платників податку на прибуток, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до бюджету 68,8 млн. гривень. Це на 19,2 млн. грн. більше планових призначень, з них 101 підприємство сплачує щомісячно авансові внески.

4 мільйони гривень плати за ліцензії надійшло до місцевого бюджету  Личаківського району м. Львова

За підсумками січня-жовтня 2015 року платники Личаківського району м.Львова сплатили до місцевого бюджету 4,0 млн. грн. плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що на 784,2 тис. грн. перевищує плановий показник.

Нагадуємо, ліцензія видається за заявою (встановленого зразка) суб'єкта господарської діяльності, до якої додається:

1) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

2) довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до державного бюджету на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату);

3) довідка органу податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.

Заступник начальника ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівської області Маркович К. М.


Теги: податкова, личаківський район, ЛЬВІВ, ДПІ


Читайте також:
Коментарі
avatar