Кандидата у мери Винник спіймали на незаконному використанні фото учнів у своїй рекламі
26.11.2015 15:20

В Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області зареєстрували колективну та індивідуальні заяви щодо незаконного використання на рекламних бігбордах будівельної компанії «Зелений двір» зображень батьків та дітей 1-В класу ЗСШ № 29.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Роман Грицьків.

Грицьків розповів, що у вересні 2015 року на вулицях міста Винники підприємство встановило шість бігбордів із «Привітанням до 1 вересня» керівника фірми Алли Демчук (кандидата в міського голову міста), що містили фото учнів 1-В класу та їхніх батьків.

Зображення були використані без згоди розміщених на них осіб, що «є зухвалим порушенням ст. 8 Закону України «Про рекламу» та статей 307 і 308 Цивільного кодексу України». 

«Відстоюючи свої права, звернулися до державних органів з вимогою, вжити заходів для захисту наших прав, прав дітей і неповнолітніх у сфері реклами, та недопущення у майбутньому подібних випадків грубого порушення закону. Просимо громадськість та засоби масової інформації слідкувати за розвитком подій», – додав Грицьків.

 

Зареєстрували в Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області колективну та індивідуальні Заяви, щодо ...

Posted by Роман Грицьків on 26 листопад 2015 р.
Джерело: http://vgolos.com.ua/

Теги: Алла Демчук, Кандидат, вибори, бігборд, Зелений двір, учні


Читайте також:
Коментарі
avatar