Порошенко назвав «евробоягузами» європейців, втомлених від проблем України
27.11.2015, 16:16

Президент України Петро Порошенко заявив, що зараз багато європейців втомилися від проблем України і назвав таких людей - євроскептиками і «евробоягузами».

Про це глава держави заявив у ході виступу перед студентами в Нідерландах, який відбувся під час візиту Україна і Нідерланди.

«На жаль, зараз українцям доводиться платити за свій вибір кров'ю. Настрій в Європі, на жаль, теж інший. Багато європейців втомилися. У Європі, на жаль, чимало людей, які кажуть: віддайте Москві те, що вона хоче. Це - євроскептики і евробоягузи. Майбутнє Європи і майбутнє світу, в тому числі майбутнє України, належить хоробрим. Ми в Україні знаємо це, тому що знаємо хоробрість наших солдатів, їх самовідданість. Є тонка червона лінія, яка відділяє нас від агресора, друга лінія захисту - це європейські санкції, які повинні підтримати українців у цей важкий час. Хоробрість - це Україна сьогодні», - сказав Порошенко.

Джерело: https://inforesist.org/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Нідерланди, евробоягузи, Петро Порошенко, українці, євроскептики

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...