В Личаківській податковій привітали переможців конкурсу «Майбутнє країни у мріях дитини»
07.12.2015 18:43

Днями, переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини» привітали в.о. начальника ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області Андрій Євстахевич та заступник начальника ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області Костянтин Маркович.

Цьогоріч в конкурсі взяли участь 67 учасників. Вони створили 32 художні твори, 9 творів комп’ютерної графіки (анімації) та 24 літературні твори. Переможцями першого етапу конкурсу визнано 16 робіт учасників, з яких 5 посіли призові місця на обласному рівні.

На особливу увагу заслуговують роботи вихованців Львівського народного художнього колективу України студії «Дивосвіт» Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості, школи-садка «Провесінь», школи-гімназії I ступеня ЛНВК, а також учнів середніх загальноосвітніх закладів №29, №47, №70, №37, №82.

Наприкінці зустрічі було відзначено подяками роботу працівників загальноосвітніх закладів та художніх колективів за вагомий внесок у вихованні податкової культури серед молоді, організації та проведенні  творчих конкурсів, а також вручено дипломи, нагороди та подарунки всім переможцям.


Теги: податкова, конкурс, діти, Костянтин Маркович, ДПІ


Читайте також:
Коментарі
avatar