Личаківська податкова інформує громадян про зібрані податки за 11 місяців 2015 року
08.12.2015 11:40
ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівській області повідомляє: протягом 11 місяців 2015 року до державного та місцевого бюджетів надійшло:

202,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

У січні-листопаді 2015 року платники податків Личаківського району м.Львова сплатили до місцевого бюджету 202,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 21,7 млн. грн. перевищує планові показники. До державного бюджету надійшло 69,1 млн. грн., що на 4,2 млн. грн. більше запланованого.

В загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб протягом січня-листопада 2015 року склала 58,7 %, від загальної суми надходжень до державного бюджету – 18,7%.

344,9 млн. грн. податкових платежів надійшло до місцевого бюджету

З початку 2015 року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ ДФС у Львівській області, перерахували до місцевої казни 344,9 млн. грн. податків, зборів, платежів. Це перевищує планові показники на 42,3 млн. гривень.

Основними джерелами наповнення місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб – 202,5 млн. грн., земельний податок – 46,2 млн. гривень.

Майже 184 млн. гривень сплатили ПДВ

Протягом січня–листопада 2015 року підприємства, які перебувають на обліку в ДПІ  Личаківського району м. Львова, сплатили до державної скарбниці 183,9 млн. гривень податку на додану вартість. Порівняно з аналогічним періодом 2014 року цьогоріч надходження зросли на 35,6 млн. гривень. На кінець листопада кількість платників ПДВ юридичних осіб становить 939 , фізичних – 58.

На розрахункові рахунки 20 платникам відшкодовано 18,8 млн. грн., в тому числі 15 платникам відшкодовано 10,9 млн. грн. податку на додану вартість в автоматичному режимі.

74,3 млн. грн. податку на прибуток сплатили платники податків з початку цього року

Протягом січня-листопада 2015 року 815 платників податку на прибуток, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі м.Львова  Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до бюджету 74,3 млн. гривень. Це на 17,3 млн. грн. більше планових призначень, з них 101 підприємство сплачує щомісячно авансові внески.

4,3 мільйони гривень плати за ліцензії надійшло до місцевого бюджету

За підсумками січня-листопада 2015 року платники Личаківського району м.Львова сплатили до місцевого бюджету 4,3 млн. грн. плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що на 887,4 тис. грн. перевищує плановий показник.

Нагадуємо, ліцензія видається за заявою (встановленого зразка) суб'єкта господарської діяльності, до якої додається:

1) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

2) довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до державного бюджету на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату);

3) довідка органу податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.

Понад 46 млн. грн. плати за землю надійшло до місцевого бюджету

Протягом січня-листопада 2015 року платниками цього податку були 372 землекористувачі, 244 орендарі земельних ділянок – юридичні особи та 2100 власників земельних ділянок – фізичних осіб Личаківського району.

З початку року до місцевого бюджету району надійшло 46,2 млн. грн. плати за землю, що перевищило плановий показник на 10,3 млн. грн., в тому числі від юридичних осіб надійшло – 42,5 млн. грн., від фізичних – 3,7 млн. гривень.

Понад 330 тис. грн. акцизного податку надійшло до державного бюджету

У січні-листопаді 2015 року платники податків Личаківського району, які виготовляють або реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до державної скарбниці 330,4 тис. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

З 1 січня 2015 року до кола платників акцизного податку увійшли роздрібні торговці алкоголем, тютюном та паливом. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць. Декларацію слід подавати не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним.

На сьогодні надходження від роздрібного продажу акцизу поповнили місцевий бюджет на 18824,0 тис. грн.

З початку 2015 року до ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області надійшло 40,4 тисяч звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них 75% - в електронному вигляді.

Надходження від сплати єдиного соціального внеску протягом січня-листопада 2015 року склали 611,8 млн. гривень.

Нагадаємо, за несплату, або несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску накладається штраф у розмірі 20% своєчасно несплачених сум. На суму недоїмки нараховується пеня із розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу.

На допомогу армії надійшло майже 28 млн. гривень військового збору

Станом на 01.12.2015 року платники, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському м.Львова Головного управління ДФС Львівській області, сплатили до бюджету 27,7 млн. грн. військового збору, що більше запланованого  на 4,3 млн. гривень.

Нагадаємо, 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України», яким запроваджено військовий збір. Платниками податку є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні та податкові агенти.

Протягом січня-листопада 2015 року до ДПІ  Личаківського району м. Львова ГУ ДФС у Львівській області  надійшло  15 звернень громадян

Порушені у зверненнях питання стосувалися: сплати податку фізичною особою при першій реєстрації автомобіля - 2, депутатське звернення щодо наявності податкового боргу підприємства та вжиття заходів для забезпечення стягнення заборгованості на користь бюджету - 1, звернення, що не належить до компетенції ДФС - 5, щодо ведення Державного реєстру фізичних осіб- 4, щодо отримання податкової соціальної пільги - 1, щодо проведення контрольно-перевірочної роботи-1; перенаправлено для подальшого розгляду за призначенням - 1.

З початку року інспекцією надано 12370 адміністративних послуг у Центрі обслуговування платників.

Протягом січня-листопада 2015 року надійшло 16 запитів про надання публічної інформації.

Скарг та  пропозицій не надходило.

Для  оперативного  розв`язання  проблемних  питань,  що  виникають  у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян.

Прийом  громадян проводиться відповідно до графіку.

Заступник начальника ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівської області Маркович К.М.


Теги: Платники, податкова, ДПІ, податок, підприємці


Читайте також:
Коментарі
avatar