Винниківська «Карамель» перемогла на всеукраїнському і міжнародному фестивалях
15.12.2015, 12:50

Молодша група ансамблю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники перемогла на всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі «Твій шанс». Фестиваль відбувся у м. Луцьку. Наймолодші учасники представляли три композиції "Метелики", "Ми веселі зайченята", "Козачата" і серед багатьох колективів із інших міст вибороли І місце. Серед журі були відомі знавці танцю, а також учасник телепроекту "Танцюють всі" Вадим Лященко.

«У категорії з 5 до 9 років ми були найменшими учасниками, але змогли вразити журі, отримати позитивні враження і хороший досвід», – кажуть керівник ансамблю «Карамель» Христина Мелимук і хореограф Анастасія Селезньова .

Ольга Соколик, директор Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники, зазначила, що автобус для поїздки дітей у Луцьк на всеукраїнський конкурс надав депутат ЛМР Григорій Козловський.

«Коли наші колективи, юні таланти мають можливість розвиватися, показувати свої творчі здобутки не тільки у Львові, а й в інших містах України, – це позитивні кроки до визнання, обмін досвідом і представлення міста Винники на високому рівні, – каже О. Соколик. – Про місто знають за талантами, які в ньому живуть і розвиваються». 

12 грудня старша група ансамбль танцю Карамель взяла участь у ХV міжнародному телевізійному фестивалі "Мелодія Різдва" і стала лауреатом першої премії.

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: танці, карамель, АНСАМБЛЬ, Фестиваль, Ольга Соколик

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...