Синоптики розповіли про погоду на Новий рік
16.12.2015 12:14
Українці більше не довіряють прогнозами синоптиків - на різних сайтах одні служби прогнозують двадцятиградусний мороз на Новий рік, інші служби повідомляють, що в новорічну ніч пройде сильний дощ. Як передає replyua.net, потрібно орієнтуватися тільки на прогнози Гідрометцентру, а не на те, що пророкують на сайтах з сумнівною репутацією.

Співробітники Гідрометцентру заявили, що довгострокові прогнози - справа невдячна, і вони рідко збуваються. До свята залишається ще більше двох тижнів, і за цей час циклон може помінятися. На думку синоптиків, сильних морозів у новорічну ніч точно не буде, а от плюсова температура не виключається, як і сильні опади у вигляді дощу або мокрого снігу.

Народні синоптики теж зробили свій прогноз до кінця року. За їх словами, в найближчі дні похолодає, не виключений легкий мороз, проте ближче до новорічних свят в Україну знову прийде по-осінньому тепла погода. Народні синоптики впевнені, що на Новий рік снігу не буде. Зараз в Україну перемістився Скандинавський фронт, який приніс незначне похолодання.


Теги: Погода, новий рік, гідрометцентр


Читайте також:
Коментарі
avatar