У Личаківській податковій відбулась зустріч з представниками банку
16.12.2015 15:17

Нещодавно керівництво ДПІ у Личаківському районі спілкувалося з представниками філії ПАТ «Райфайзен Банк Аваль». До податкової банківські представники завітали з пропозицією співробітництва по зарплатному проекту.

В свою чергу податківці роз’яснили порядок сплати до місцевого бюджету ПДФО з доходів, отриманих фізичними особами, відповідальність за несплату податку на доходи фізичних осіб та подання податкового розрахунку не за місцем знаходження відокремлених підрозділів.

До складу пасивних доходів з метою оподаткування ПДФО відносяться: роялті, дивіденди, проценти на поточний або депозитний вклади та проценти на депозит у кредитних спілках. Банки та інші фінансові установи, що залучають кошти громадян під депозити, є податковим агентами.

На завершення зустрічі Андрій Львович зазначив, що з початку року податкові агенти до вирахування податку на доходи фізичних осіб з усієї суми нарахованих процентів повинні відрахувати до бюджету 1,5% військового збору.

Учасники зустрічі обговорили питання реформування податкової системи шляхом створення максимально ефективної та прозорої системи адміністрування та стягнення податків і зборів до державного бюджету, а також проблемні питання, які виникають у платників податків та пропозиції щодо їх усунення.


Теги: податкова, личаківський район, ДПІ


Читайте також:
Коментарі
avatar