Школа "Берегиня" оголошує інтернет-аукціон збору коштів для військових АТО
16.12.2015 18:43

Винниківська школа "Берегиня" в додаток до проведеного ІІІ Благодійного ярмарку збору коштів для військових АТО від 13 грудня оголошує інтернет-аукціон з продажу лоту, виготовленого руками військового - пана Сергія, позивний "Бісер".

Цей лот нам люб'язно надав для продажу демобілізований військовий, наш земляк - винниківчанин- пан Андрій Огоновський, йдеться у повідомленні спільноти ЗОШ "Берегиня" у Facebook.

Лот з набору прикрас: сережки, підвіска-кулон та брошка на патріотичну тематику був виготовлений бійцем 80-ої аеромобільної бригади 3-ої артилерійської батареї. Пан Сергій - доброволець АТО з Кривого Рогу, робив вироби з бісеру ще до війни. Під час Революції Гідності почав виготовляти патріотичні обереги з бісеру.

"Бісер" воював під Трьохізбенкою, Кримським та Лисичанськом. Після демобілізації продовжує виготовляти вироби з бісеру та віддає їх волонтерам для збору коштів для фронту.
Просимо усіх небайдужих та патріотів долучитись до нашого аукціону!!!

Торги відбуваються в онлайн-системі впродовж 18 днів . Ви пропонуєте свою ціну в коментарях до допису на сторінці спільноти Загальноосвітньої школи "Берегиня".

По закінченню терміну аукціону щасливим володарем лоту стає той, чия запропонована ціна є найвищою!!!


Теги: доброволець, школа Берегиня, бісер, аукціон, Андрій Огоновський, благодійність


Читайте також:
Коментарі
avatar