Письменник, музикант, активіст Марк Марчик - онук канадійки, емігрантки з Винник (ВІДЕО)
23.12.2015, 15:06
У минулому на нашому сайті були опубліковані матеріали про онука емігрантки з Винник Марка Ігнатовича (Марк Марчик).

Пропонуємо Вам переглянути cвіже інтерв'ю тепер вже відомого письменника, музиканта, активіста Марка Марчика, опудлікованого на сайті ПРАВДА ТУТ.

В дитинстві він займався музикою, але згодом проміняв свою скрипку на бутси. Після того він представляв Канаду на чемпіонаті світу з регбі в Дурбані, Південна Африка.

Згодом вирішив поїхати до України, щоб дізнатися більше про своє походження. Там він відкрив для себе аргентинське танго, приєднався до групи вуличних музик та написав вірша про те, як загубився у Львові. Лише через два роки він повернувся до Канади, щоб вчитися писати у видатних канадських поетів Денніса Лі і Дайон Бренд.

Повернувшись в Торонто, він сформував оркестр Lemon Bucket Orkestra з музикантів,
які ніколи до того не грали східно-європейську музику. Гурт швидко став успішним і почав виступати на міжнародному рівні поряд з найбільшими іменами світової музики

У 2014 році Марк прилетів до Києва, щоб записувати музику для фільму про Голодомор.
Протести Євромайдана були в повному розпалі, і там він зустрів свою майбутню дружину,
етномузиколога та виконавицю Марію Кудрявцеву.

Марк і Марічка заснували ряд проектів, присвячених культурі та політиці України, в тому числі Lemonchiki Projekt, Counting Sheep, і зовсім недавно, Балаклава Блюз.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Марк Ігнатович, Марк Марчик

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...