Реалізація проекту військового містечка № 85 у м. Львові дозволить реалізувати низку проектів у Винниках
25.12.2015 19:24
У четвер, 25 грудня, відбулося останнє в цьому році засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради. Одним з ключових питань, які розглядались на засіданні, було питання взяття на баланс і обслуговування майнового комплексу військового містечка № 85 на вул. Личаківській, 105 у Львові.

Мабуть, саме це питання й було найважливішим і найвизначальнішим для Винник. І ще, мабуть, найзагадковішим…, - повідомляє Володимир Гаврилів.

Зі слів міського голови Винник Володимира Квурта, цей майновий комплекс із великою земельною ділянкою за часів правління Януковича мав бути переданий УПЦ Московського патріархату. А він розташований у серці Львова – столиці Галичини. Тому влада міста й львів‘яни виступили категорично проти цього.

Тоді донецькі провідники вирішили діяти за іншими схемами. Очевидно вони вирішили, що з владою Винник їм буде простіше домовитися й передали цей комплекс нашій громаді. Та, на щастя, завершити цей хитромудрий план їм не вдалося, бо Янукович, ставши душогубом Небесної сотні, ганебно втік з України. А згаданий комплекс так і не було повністю узаконено за винниківською громадою.

Як завжди буває, знайшлися люди, які почали його розбирати, красти звідти все, що лише можна. Кажуть, що стара, ще австрійська, цегла цього комплексу зараз дуже високо цінується.

З огляду на це винниківська влада і звернула увагу на таке цінне придбання, яке так неочікувано дісталося нашій громаді.

«Зараз є домовленості щодо охорони згаданого комплексу, тому його вже не розтягують, - розповів міський голова Винник Володимир Квурт. – Але за час безгосподарності він занепав. Влада Винник розраховує навести там лад і продати цей об‘єкт на аукціоні.

Спеціалісти вже зараз оцінюють його вартість у 30-40 мільйонів гривень. А після незначного ремонту, сподіваюся, вартість зросте й до 60-70, а може й більше мільйонів.

Саме реалізація цього проекту, переконаний, дозволить новообраній владі Винник вирішити питання з каналізуванням нашого міста, вуличним освітленням, асфальтуванням. Нам треба лише ефективно розпорядитися згаданим комплексом, тоді й розв‘яжемо більшість наших наболілих проблем.»

Окрім цього питання на засіданні виконкому було розглянуто й затверджено питання інструкції з діловодства у виконавчому комітеті та виконавчих органах Винниківської міськради, перспективний план роботи на 2016 р. Члени виконкому також розглянули питання щодо внесення змін у «Положення про пайову участь (внески) замовників задля створення і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури Винник».

Також було розглянуто й підтримано звернення до Львівської облради, народних депутатів України Оксани Юринець і Дмитра Добродомова щодо пропозиції віднесення м.Винники Львівської області до категорії міст обласного значення.


Теги: Володимир Квурт, виконком, міська рада, майновий комплекс


Читайте також:
Коментарі
avatar