Екс-півзахисник "Динамо" Олександр Алієв, який у 2015 році виступав за винниківський "Рух" розповів про свої найближчі плани.
"Чи буду я грати за "Рух"? Це питання не до мене. Є президент клубу, так що це питання президенту. Запросить ще раз? - ... Із задоволенням розгляну пропозицію, якщо не буде варіантів з іншими командами У мене була домовленість, що я дограю до кінця чемпіонату. Ні контракту, нічого у нас не було.
Конкретики немає. Нещодавно закінчилися чемпіонати, всі пішли у відпустку. Є агенти, вони цим займаються. Потім будуть мені пропонувати, що і як", - сказав Алієв.
Нагадаємо, що недавно Президент клубу Григорій Козловський у своєму коментарі не дав чіткої відповіді чи залишаться Алієв і Шацьких у Винниках.
Сюжет про контракти Алієва та Шацьких, а також коментар Олександра Алієва можна переглянути у новинах телеканалу "Футбол 1".
Джерело: ua-football.com
Теги:
|
|