Через вибори у Винниках суд може спричинити позачергові перевибори мера Львова
27.12.2015 13:35
30 грудня Личаківський суд м. Львова може спричинити позачергові перевибори мера Львова. Не може Територіальна Громада міста Винники (вже обравши свого мера) всупереч вимогам Конституції України і багатьох законів голосувати за мера іншого міста - Львова.

Про це пише у cвоєму блозі на site.ua Ігор Гук.

«При голосуванні на місцевих виборах в першому турі був обраний мер Винник. А в другому турі жителі міста Винники прийшли спеціально ТІЛЬКИ для того, щоб голосувати ТІЛЬКИ за голову міста Львова.

Всі керівники, депутати, партії ЦЮ проблему знають, але прикидаються, що вимоги Конституції і законів їх не стосуються. Де-хто хоче уникнути розмов про відверте порушення, стверджуючи, що Закон Про добровільне об'єднання територіальних громад вирішить всі проблеми. Не вийде !!!
Недавно в Львівському управлінні юстиції я повідомив, що Добровільне об'єднання міст ЗАБОРОНЕНЕ !

Це визначено і в діючій Конституції України, і в законі Про добровільне об'єднання територіальних громад. В законі визначено, що приєднані територіальні громади сіл і селищ МОЖУТЬ мати старосту. А староста міста заборонений. Тобто, об'єднання територіальних громад двох міст: Львова та Винник - сплановано НЕЗАКОННО і не може бути реалізованим.

Згідно вимог діючої Конституції України і Законодавства голову міста Львова повинна обирати ТІЛЬКИ територіальна громада міста Львова, а жителі міста Винники - голову міста Винник.
А реально ситуація така, що жителі міста Винник незаконно отримують два бюлетені: для виборів мера Винник, і для виборів мера іншого міста - Львова.

Громадський захист вимагає від всіх керівників визначитися щодо того, що голову міста Львова треба якнайшвидше переобрати. І голосувати за голову міста повинна ТІЛЬКИ територіальна громада міста Львова», - пише Ігор Гук.


Теги: вибори, винниківчани, суд


Читайте також:
Коментарі
avatar