На маршруті № 5а внесли зміни і добавлять автобусів (ОНОВЛЕНО)
29.12.2015 21:23

Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, для покращення транспортного забезпечення мешканців міста, у маршрути руху міських автобусів №5а та №12 внесено зміни. За новою схемою транспорт їздитиме вже з нового року. Про це повідомиляє «Твоє місто», посилаючись на прес-службу ЛМР.

Як зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, автобуси №5а їздитимуть до Лікарні швидкої допомоги, а у м. Винники - за зміненим маршрутом.

 «Кінцеву зупинку залишили у Винниках на вул. Кільцевій, далі автобуси поїдуть по вул. Галицькій, на вул. Івасюка до госпіталю, і через Лисиничі, вул. Тракт Глинянський виїжджатимуть на вул. Личаківську і далі за маршрутом. Зараз автобуси маршруту № 5а курсують по вул. Галицькій і прямо на вул. Личаківську», - розповів управлінець.

Маршрут № 5а з’єднає одразу три медичні заклади: госпіталь ім.Ю.Липи, госпіталь на вул. Чехова  та Лікарню Швидкої допомоги. Загалом на цьому маршруті заплановано збільшити кількість автобусів в два рази.

Прокоментував цю подію і міський голова Винник Володимир Квурт у розмові з журналістом Володимиром Гаврилівим.

«Ці зміни ініціював Михайло Сидорович, директор транспортного підприємства, яке й обслуговує згаданий маршрут. А причиною стало те, що робота на пасажирській лінії №5а  стала збитковою. Окрім цього, дуже нарікають на погане пасажирське обслуговування мешканці вулиці Тракт Глинянський, Кривчиць і Лисинич. А це хоча б частково допоможе з транспортом тамтешнім мешканцям.

Щодо наших мешканців, то від цих змін вони повинні також мати вигоду. Адже на маршруті №5а буде збільшено кількість машин (на шість штук), що дозволить зменшити інтервал руху до семи хвилин! Тепер щодо мешканців вул.Б. Хмельницького та інших вулиць, які користувалися автобусом №5-а.

Зараз влада Винник веде перемовини щодо продовження львівського маршруту №18 до нашого міста, а саме - уздовж усієї вулиці Галицької (до моста). А щоб допомогти мешканцям низинної частини Винник, які нарікають на незадовільну роботу автобусів №36, то ми пропонуємо, щоб маршрутки №110 (Чишки – Львів) курсували з Чишок до Львова найбільшою вулицею нашого міста – Івана Франка. Гадаю, такі зміни допоможуть покращити пасажирський зв‘язок Винник зі Львовом», - сказав міський голова Винник.

За зміненими маршрутами автобуси курсуватимуть вже у наступному році, після затвердження паспортів маршрутів.

Схеми маршруту № 5А:  м. Винники (вул. Кільцева) - м. Винники (вул. Галицька) - м. Винники (вул. Івасюка) - вул. Тракт Глинянський - вул. Личаківська - пл. Митна - вул. Підвальна - пл. Данила Галицького - вул. І. Ґонти - пл. Князя Ярослава Осмомисла - пл. Різні - просп. В. Чорновола - вул. Гетьмана І. Мазепи - вул. І. Миколайчука (міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги) - вул. Гетьмана І. Мазепи - просп. В. Чорновола - просп. Свободи - пл. А. Міцкевича - пл. Галицька - пл. Митна- вул. Личаківська - вул. Тракт Глинянський - м. Винники (вул. Івасюка) - м. Винники (вул. Галицька) - м. Винники (вул. Кільцева).


Теги: автобус, маршрутка, 5 а, Володимир Квурт, маршрут


Читайте також:
Коментарі
avatar
Все було б добре, але це може вплинути на конкурентноздатність маршруту №29. Зараз він найрегулярніше здійснює перевезення біля шпиталю. Починаючи від базару на Івасюка у Винниках і до "Добробуту" в центрі Львова вони будуть абсолютно накладатись із №5А. Враховуючи те, як ставленик Садового Сидорович до цього часу в ручному режимі регулював транспорт (абсолютно ігноруючи тендерні умови стосовно інтервалу руху і розміру автобусів), постраждає або один, або інший маршрут.
avatar
Для початку нехай домовляться з 18 маршрутом, а тоді забирають 5А ! Чи людям з кінця Винник не потрібна маршрутка?! Таке враження, що пана Садового і пана Сидоровича не цікавить думка людей, їм все одно, як людям добиратися на роботу, навчання і т.д.
Будьте даскаві зробити все так, щоб ніхто не залишився без громадського транспорту!
avatar