Маркевич - баскетбольний "далекобійник" (ВІДЕО)
12.01.2016 15:23
У Дніпропетровську в спорткомплексі «Шинник» відбулося вже традиційне видовище «Різдвяні зустрічі». У них брали участь команди баскетбольного, волейбольного та футбольного «Дніпра».

Умова одна, проста до геніальності: спортсмени виступають в не профільних для себе видах. Самими різнобічним виявилися фіналісти футбольної Ліги Європи. Вони примудрилися здолати у волейбол рослих баскетболістів, а під кільцем виявилися спритнішими і точніше теж не маленьких волейболістів. Справжньою сенсацією став триочковий кидок Мирона Маркевича, як і сама поява головного тренера на майданчику «Шинника» ...

Свою звитягу Мирон Богданович пояснив скромно: «Баскетболом в юності я займався, а волейболом ні, тому в першій грі участі не брав. Чи здивувався загальною перемогою своїх підопічних? Ні, бо знаю їх, як різнобічних спортсменів, добре грають у волейбол і баскетбол. Але було цікаво взяти участь в такому турнірі, адже всі три команди представляють вищий рівень у своїх видах. Обидві гри для нас вийшли непростими, тим бажанішою є перемога. Хоча більше вона на користь уболівальникам, це свято для них. Але і нам перед відльотом на збори до Туреччини, хороші емоції не завадять ...».

Приємно було бачити Маркевича в гарному настрої, після сумного торішнього фінішу. Хочеться вірити, що навесні ми побачимо інший «Дніпро» - мобілізований непоступливий.

Схоже настрій був і в капітана «Дніпра». Незворушний Руслан Ротань з посмішкою пояснив емоції в поєдинках: «Так все ж згідно спортивним принципом: виграти може тільки одна команда. До речі, ми вперше в цьому турнірі добилися перемог в обох матчах. Хоча у баскетбольній грі я участі не брав, вірив у майстерність головного тренера, Селезньова, всю нашу команду ... Мирон Богданович сьогодні довів, що любить спорт, зумівши закинути з-за дуги. Та й не кожен наставник зможе ось так вийти на майданчик зі своїм гравцями перед заповненими трибунами. Ми ще раз довели, що в колективі у нас емоційні проблеми відсутні, і ми відкриті для своїх уболівальників».

... Крім спортивного шоу повинен обнадіяти шанувальників «Дніпра» і медогляд. Усі призи на звання кращого жартівника там зірвав Денис Бойко, чутки про відхід якого, просто деморалізують місцевих уболівальників. Поки твердо відомий найближчий маршрут: Бойко разом з одноклубниками по «Дніпру» завтра вранці летить на збори в Белек.

Джерело: http://www.dynamomania.com/

Теги: ФК Дніпро, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar