Активісти у Винниках провели ярмарок на підтримку воїнів АТО
13.01.2016 09:19

9-10 січня 2016 року за підтримки Міської ради та Молодіжної ради міста у Винниках вперше відбулося родинне свято «Тепле Різдво». Під час заходу гості та мешканці Винників переглянули вертепні дійства, виступи школярів, послухали численні колядки художніх колективів. Також були організовані козацькі забави, дитячі руханки, атракції, майстер-класи із виготовлення дідуха і забавок.

Активісти «ВОЛІ» м. Винники організували і провели в рамках свята «Тепле  Різдво» благодійний ярмарок на підтримку українських воїнів, що перебувають у зоні АТО. Усі бажаючі могли зробити свій внесок у спільну перемогу, пожертвувавши кошти, а натомість отримати солодке частування та гарячі напої. Також  гості ярмарку фотографувалися з козаками в одязі часів армії УНР та вояками у формі УПА. В цих образах постали учасники клубу реконструкторів Товариства «Пам’ять».

Крім того, у перший день Різдва на підтримку наших Героїв виступав благодійний вертеп від МГО «Золота молодь Винник».

«Маю надію, що винниківчанам і гостям міста сподобалося свято, усі бажаючі змогли відчути справжній дух Різдва, –  прокоментував святкування заступник міського голови Винник, активіст «ВОЛІ» Богдан Шустер. - Ми намагалися принести у життя міста нові акценти, тому й започаткували «Тепле Різдво», яке, сподіваюся, стане традиційним. Феєричності і неперевершеності теплого Різдва у Винниках не зашкодив ані сніг, ані дощ! Дякуємо всім учасникам і глядачам!», - наголосив він.

Джерело: http://volya.ua/

Теги: молодіжна рада, свято, ярмарок, Різдво, Богдан Шустер, Тепле Різдво, активісти


Читайте також:
Коментарі
avatar