У Винниках невідома тварина знищила більше 20-кролів (ВІДЕО)
16.01.2016 13:36

У ночі з п'ятниці на суботу, 16 січня, у Винниках по вул. Керницького невідома тварина пробралася на приватне подвір'я Романа Данильця і знищила більше 20-ти кролів.

За словами господаря, вночі його сім'ю розбудив сильний гавкіт собаки. Коли господар вийшов на подвір'я і підійшов до кліток, в яких отримував кроликів, то побачив страшну картину. На снігу і в клітках лежали понівечені мертві тварини. Один дорослий кролик, вагою 4 кг, був повністю роздертий і випотрошений. Решта також лежали понівечені і у всіх були рани на шиї, через які звірюка випила всю кров. Навіть всі новонароджені кролята були цілими, але в кожного на шиї були сліди від зубів.

Господар також розповів, що трохи розгледів хижака, хоча і було темно. Коли він вийшов то хижак був біля одного вже замордованого кроля. Побачивши чоловіка звір спочатку подивився на нього, а потім почав втікати. Як розповів чоловік, при нічному світлі звір йому був схожий на вівчарку, але з більш піднятим задом і як здавалося йому мав видовжену морду.

Що ще цікаво, що добирався цей хижак до кроликів тільки в тих місцях де відкриваються клітки.

Журналіст нашого сайту зв'язався по телефону з ветлікарем Степаном Світенко, щоб дізнатись, що могло так повбивати домашніх тварин. Почувши від нього про характер отриманих травм кроликами, лікар сказав, що подібні випадки у Львівській області вже були. З великою вірогідністю хижаком, який повбивав у Винниках тварин, може бути Каракал (ссавець родини котячих). Ця тварина трохи схожа на рись, але живе в Африці. Як уточнив ветлікар тварина могла втікнути з приватного звіринця.

Також лікар сказав, що можливо це була невідома тварина, яку називають Чупакаброю. Був випадок, коли люди в сусідніх Чишках бачили цю тварину, яка мала довші задні ноги і подовгасту морду.


Теги: ветеринар, Роман Данилець, кролики, тварина, Кріль, Чупакабра


Читайте також:
Коментарі
avatar