Свято для стареньких
19.01.2016 11:00

Вчора, 18 січня, у вечір перед Водохрещем, який українці також святкують як другий Святий Вечір, волонтери благодійного фонду «Проект міста майбутнього» з гостинцями завітали до Львівського будинку престарілих, що на вулиці Медової Печери 71. Вони привезли пампухи, фрукти, солодощі та інші продукти, щоб хоч трошки підсолодити життя стареньких  жителів будинку у це свято.

Справді, солодощі мали великий попит, адже волонтери часто не встигали розносити гостинці, як вони вже закінчувались у пакеті, а багато дідусів і бабусь обурювались через те, що їм не дістався певний фрукт чи цукерки.

«З цього всього можна зробити лише один висновок. До цих літніх людей аж надто рідко заходять в гості з подарунками. А вони потребують цього не менше, ніж інші соціально-незахищені верстви населення. Ми вирішили допомагати їм й надалі. Тому запрошуємо  до спільної доброї справи всіх, хто бажає долучитись. Адже вони раді всьому, починаючи від цукерок, закінчуючи розмовою.» – розповів керівник БФ «Проект міста майбутнього» Віталій Панчишин.

Волонтери також запрошують до співпраці представників культури, які б хотіли долучитися до спільного невеличкого концерту, який  вони планують незабаром, щоб хоч трішки розбавити побут самотніх людей.

Прес-центр БФ «Проект міста майбутнього»


Теги: старість, Віталій Панчишин, Святий вечір, волонтери, дім пристарілих, благодійність


Читайте також:
Коментарі
avatar