Українці зможуть здійснювати безвізові поїздки в Канаду
20.01.2016 12:34

Уряд Канади, а також канадські опозиціонери, підтримали пропозицію про скасування короткострокових віз для українців. Зараз влада країни працює над технічними нюансами, і найближчим часом між двома державами буде запроваджено безвізовий режим.

Як повідомили в штабі партій Канади, в України і Канади склалися особливі стосунки, до того ж, на території Канади проживає більше мільйона громадян українського походження, тому питання про скасування візового режиму для коротких подорожей піднімалося дуже давно. Майже у всіх канадських партіях виступають за скасування короткострокових віз.

Приміром, лідери Зеленої партії говорять про те, що українці, які вирішили приїхати в Канаду тільки для відпочинку і огляду визначних пам'яток, не повинні оформляти візу. Проте представники правлячої Консервативної партії поки не давали жодних коментарів на цю тему. Вони тільки заявили про те, що готові збільшити можливості для громадян, які хочуть отримати канадське громадянство.

За останні дев'ять років статус постійного жителя був наданий 22 тисячам громадян України. Крім цього, за всі ці роки зросло майже вдвічі число українських студентів. Через два дні в Канаді пройдуть вибори, і очікується, що правлячою партією стануть ліберали, які виступають за скасування віз і випереджають Консервативну партію на чотири відсотки. Якщо ліберали переможуть на виборах, українці зможуть сміливо розраховувати на безвізовий в'їзд до Канади.

Джерело: http://replyua.net/

Теги: безвізовий режим, канада


Читайте також:
Коментарі
avatar