На дорогах Львівщини більше не буде працівників ДАІ
25.01.2016 17:04
Від сьогодні жоден «даівець» не стоятиме у Львівській області на трасах національного та міжнародного рівня.

Про це повідомила голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе на прес-брифінгу в рамках презентації початку роботи патрульної поліції України на трьох стаціонарних постах та трасах у Львівській області.

«Від сьогодні жоден «даівець» не стоятиме на трасах у Львівській області, на трасах національного та міжнародного рівня. Усі траси (близько 500 км) перекриватиме патрульна поліція. ДАІ від сьогодні ліквідовано», – сказала вона.

За її словами, працівники ДАІ, які залишилися, пройдуть жорстку атестацію, і їх поінформують: хто заважає, а хто залишиться працювати.

«Час вимагань і корупції в Національній поліції України минув. У нас два основні вороги – кримінал і корупція у середині системи. Дуже жорстко з ними боротимемося. Друге основне завдання – сервіс громадян України. Будемо патрулювати, захищати, служити народові. Все, минули часи, коли «даівці» вимагали гроші», – відзначила Деканоїдзе.

Загалом патрулюватимуть траси Львівщини 30 людей і 12 машин.

Цього поки що достатньо, але на Львівщині є резерв, близько 100 людей, які можуть продовжити навчання та отримати звання патрульних поліції.

«Для патрулювання трас ми обирали найкращих поліцейських, і всі вони працюватимуть уже від сьогодні», – зазначила голова НПУ.

Деканоїдзе пояснила, що Львівщину обрали першою, бо надходило багато скарг на роботу ДАІ.    

Джерело: http://vgolos.com.ua/

Теги: патрульна поліція, Хатія Деканоїдзе, поліція, Львівщина, ДАІ


Читайте також:
Коментарі
avatar