Рівень захворюваності на грип та ГРВІ у Винниках в межах норми, - Надія Жигало
26.01.2016 13:52
Протягом минулого тижня до лікарів поліклініки у Винниках звернулося 170 осіб. Рівень захворюваності на грип та ГРВІ не перевищує допустимий епідпоріг.

Про це повідомила завідувач 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова Надія Жигало. Найбільше скарг на погане самопочуття було у дітей та молоді до 17 років (90 випадків).

Одна вагітна жінка госпіталізована через ускладнення – пневмонію, яка розвинулася на фоні грипу. Серйозних випадків, які становили б загрозу життю людей, у Винниках не зафіксовано.

«Усі діагнози ми ставимо тільки клінічно, – зазначила Надія Жигало. – Наразі відсутні пробірки для забору зливів на грип, які мають перевіряти у вірусологічній лабораторії».

При підозрі на грип потрібно негайно звертатися до лікаря, адже тільки фахівець може поставити клінічний діагноз та призначити лікування.

Водночас неприпустимим є самолікування, адже деякі традиційні жарознижуючі ліки, які використовуються при звичайних застудах, протипоказані при грипі. Також може зашкодити безконтрольний прийом ліків чи їх неправильне застосування.

Лариса КУБСЬКА

Джерело: http://vynnyky-rada.gov.ua/
Фото: http://profspilka.kiev.ua/

Теги: Надія Жигало, поліклініка, Грип


Читайте також:
Коментарі
avatar