У Личаківській податковій відбувся брифінг Андрія Євстахевича з місцевими ЗМІ
26.01.2016 17:44
Комунікаційний підрозділ ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ ДФС у Львівській області повідомляє про те, днями, у Личаківській податковій відбувся брифінг в.о.начальника ДПІ у Личаківському районі міста Львова ГУ ДФС у Львівській області Андрія Євстахевича на тему «Підсумки роботи та обговорення актуальних, питань щодо наповнення бюджету».

Відкриваючи зустріч з представниками ЗМІ Андрій Львович наголосив, що робота в податковій спрямована на відкритий конструктивний діалог з бізнесом та зауважив, що зміни в податковому законодавстві направлені на вдосконалення системи адміністрування податків, зменшення податкового тиску, розвиток підприємництва та стабільне наповнення бюджету.

Підбиваючи підсумки роботи за 12 місяців 2015 року, посадовець зазначив: «Державною податковою інспекцією Личаківського району м.Львова у 2015 році до зведеного бюджету України забезпечено надходження 825,2 млн.грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що перевищило надходження аналогічного періоду минулого року на 212,7 млн.грн. Індикативні показники по надходженнях виконані на 110%.

Виконання надходжень до державного бюджету  в порівнянні з аналогічним періодом минулого року склало 157 %. До загального фонду Державного бюджету протягом 2015 року надійшло 437 млн.грн., що становить 176 % до збору за аналогічний період минулого року.

Протягом року 385 млн.грн.отримав місцевий бюджет району, що на 50 млн.грн. перевищило показники минулого року. Зокрема у 2015 році до місцевого бюджету надійшло 232 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, 50,6 млн. грн. земельного податку, понад 20,5 млн.грн. акцизного податку з реалізації підакцизних товарів, надходження від сплати єдиного соціального внеску протягом року склали 697 млн. грн.».

Продовжуючи розмову, в.о.начальника податкової наголосив, що на сьогодні тема підвищення заробітної плати та її легалізація є дуже актуальною. Фіскальною службою протягом року проводилась роз’яснювальна робота з роботодавцями для того, щоб стимулювати їх підвищити заробітну плату та відмовитись від її виплати в «конвертах».

Ліквідація у суб’єктів господарювання заборгованості з виплати заробітної плати відповідно збільшить доходи населення, що в свою чергу сприятиме росту надходжень податку на доходи фізичних осіб до бюджету.

З метою досягнення кращих результатів податковою сумісно з райдержадміністрацією протягом року проведено 72 комісії з питань легалізації заробітної плати та погашення заборгованості по невиплаченій зарплаті, на яких заслухано 408 підприємств.

За результатами проведеної роботи додатково надійшло до бюджету 2,8 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Андрій Львович повідомив, що з 1 січня 2016 року Законом України від 25.12.15 № 928-VIII "Про Державний бюджет на 2016 рік" встановлено такі соціальні стандарти: мінімальна зарплата у місячному розмірі і прожитковий мінімум для працездатних осіб: з 1 січня - 1378 грн., з 1 травня - 1450 грн., з 1 грудня - 1550 грн. Водночас, навантаження на заробітну плату у 2016 році зменшено майже вдвічі, тобто роботодавці будуть сплачувати 22% єдиного соціального внеску від нарахованої зарплати, а працівники, що сплачували 3,6% ЄСВ із заробітної плати у минулому році – в цьому році звільнені від сплати ЄСВ.

Під час брифінгу було окреслено також шляхи подальшої співпраці податкової служби, підприємницьких структур та громадських організацій в напрямку виконання завдань щодо забезпечення надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов ведення бізнесу, розвитку підприємництва в регіоні на 2016 рік та легалізації виплати заробітної плати. Також, численні питання стосувалися джерел наповнення місцевого бюджету району.


Теги: Андрій Євстахевич, податкова, ДПІ, брифінг, ЗМІ


Читайте також:
Коментарі
avatar