МЗС Канади поставив на місце Лаврова: Ми не збираємося терпіти образи на адресу української громади
28.01.2016 13:00
Глава МЗС Канади Стефан Діон (фото) назвав неприпустимим образливу заяву глави МЗС РФ Сергія Лаврова на адресу української діаспори.

Про це повідомив член парламенту Канади Борис Вжесневський, який має українське коріння, пише inforesist.org.

Діон зазначив, що через кілька днів він здійснить візит до України.

«Я буду дуже радий відвідати Україну, щоб висловити уряду України тверду підтримку з боку Канади. Ми вкрай незгодні з вторгненням, а також втручанням уряду Росії у справи України. І ми не збираємося терпіти образи російського міністра на адресу української громади Канади. Ми дуже багатьом зобов'язані українцям Канади і завжди будемо підтримувати їх», - цитує Діона прес-служба депутата Вжесневський.

Нагадаємо, Лавров під час своєї підсумкової прес-конференції за 2015 рік заявив, що канадський уряд у відносинах з Росією слідує інтересам української діаспори, а не своїм власним.

«Нас здивувало повна відсутність будь-якого прагматизму в тих імпульсивних діях, які вживав попередній уряд. Абсолютно взявши курс на сліпе слідування вимогою оскаженілих представників української діаспори в Канаді, наскільки можна було зрозуміти », - заявив Лавров, говорячи про кабінеті Стівена Харпера.


Теги: Стефан Діон, Борис Вжесневський, Сергій Лавров, канада


Читайте також:
Коментарі
avatar