Молодіжна громадська рада Винник ініціювала відновлення п’яти спортивних майданчиків у місті
01.02.2016, 15:26

За ініціативи Молодіжної громадської ради при Винниківській міській раді у місті планують відновити п’ять спортивних майданчиків. Наразі активісти розроблять проект реконструкції  стадіону зі штучним покриттям на вулиці Жупан.

Про це розповів заступник міського голови, людина ВОЛІ Богдан Шустер.

«Створення Молодіжної громадської ради було моєю ініціативою, адже активна молодь має право брати участь в управлінні містом. Тепер цей орган має право дорадчого голосу у міськраді. Також ми розглядаємо всі пропозиції нашої молоді. Саме за їх  ініціативою міська рада ухвалила рішення виділити фінансування на відновлення спортивних майданчиків», - розповів Шустер.

Він додав, що учасники Молодіжної громадської ради не просто розробляють пропозиції, а й втілюють їх у життя. Особливо, коли справа стосується благоустрою міста, дозвілля молоді і організації масових заходів.

Молодіжна громадська рада при Винниківській міській раді складається з 17-ти учасників – представників громадських організацій та шкіл міста.

Джерело: http://volya.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: молодіжна громадська рада, спортивний майданчик, Богдан Шустер

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...