Личаківська податкова підбила підсумки роботи за січень
03.02.2016 13:16
ДПІ у Личаківському районі м.Львова інформує громадян про суми зібраних податків у січні 2016 року.

Майже 24 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевого бюджету Личаківського району м.Львова

У січні 2016 року платники податків Личаківського району м.Львова сплатили до місцевого бюджету 23,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 10,2 млн. грн. перевищує планові показники. До державного бюджету надійшло 8,1 млн. грн., що на 0,1 млн. грн. більше запланованого.

В загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб протягом січня 2016 року склала 62 %, від загальної суми надходжень до державного бюджету – 21%.

385 мільйонів гривень податкових платежів отримав місцевий бюджет

У січні 2016 року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ ДФС у Львівській області, перерахували до місцевої казни 38,0 млн. грн. податків, зборів, платежів. Це перевищує планові показники на 15,5 млн. гривень.

Основними джерелами наповнення місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб – 23,6 млн. грн., земельний податок – 5,2 млн. гривень.

Майже 27 млн. гривень ПДВ надійшло до бюджету від платників Личаківського району

Протягом січня 2016 року підприємства, які перебувають на обліку в ДПІ  Личаківського району м. Львова, сплатили до державної скарбниці 26,8 млн. гривень податку на додану вартість. Порівняно з аналогічним періодом 2015 року цьогоріч надходження зросли на 7,9 млн. гривень.

На розрахункові рахунки 14 платникам відшкодовано 2,4 млн. грн., в тому числі 11 платникам відшкодовано 1,1млн. грн. податку на додану вартість в автоматичному режимі.

Понад 5 млн. грн. сплатили за землю

Протягом січня 2016 року платниками цього податку були 372 землекористувачі, 244 орендарі земельних ділянок – юридичні особи та 2100 власників земельних ділянок – фізичних осіб Личаківського району.

З початку року до місцевого бюджету району надійшло 5,2 млн. грн. плати за землю, що перевищило плановий показник на 2,9 млн. грн., в тому числі від юридичних осіб надійшло – 4,9 млн. грн., від фізичних – 0,3 млн. гривень.

5 тисяч акцизного податку надійшло до місцевого бюджету

У січні 2016 року платники податків Личаківського району, які виготовляють або реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до державної скарбниці 5,0 тис.грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

Надходження від роздрібного продажу акцизу поповнили місцевий бюджет на 2,2 млн. грн.

Платники Личаківського району перерахували до бюджету 325 тисяч гривень екологічного податку

Таку суму екологічного податку перерахували до державного бюджету у січні поточного року суб’єкти підприємницької діяльності, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі ГУ ДФС у Львівській області. Платниками цього податку є 460 суб’єкти підприємницької діяльності.

Залишаються платниками екоподатку суб'єкти господарювання, які здійснюють:

– викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;

– скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти; розміщення відходів;

– утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);

–тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

Майже 35 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло до бюджету від платників податків

Протягом січня 2016 року до ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області надійшло 2,7 тисяч звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них 73% - в електронному вигляді.

Надходження від сплати єдиного соціального внеску протягом січня 2016 року склали 34,5 млн. гривень.

Нагадаємо, за несплату, або несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску накладається штраф у розмірі 20% своєчасно несплачених сум. На суму недоїмки нараховується пеня із розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу.

На допомогу армії надійшло майже 3 млн. гривень військового збору

Протягом січня 2016року платники, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському м.Львова Головного управління ДФС Львівській області, сплатили до бюджету 2,9 млн. грн. військового збору, що більше запланованого на 1,0 млн. гривень.

Нагадаємо, 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України», яким запроваджено військовий збір. Платниками податку є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні та податкові агенти.

Спрощенці Личаківського району сплатили до місцевого бюджету майже 5 млн. грн. єдиного податку

Платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ ДФС у Львівській області та застосовують спрощену систему оподаткування, з початку цього року сплатили 4,7 млн.грн. єдиного податку. Це на 1,3 млн. грн. перевищило надходження відповідного періоду минулого року.

75% цієї суми надійшло від спрощенців-фізичних осіб, яких у районі налічується 3,6 тисячі. З початку 2016 року від фізичних осіб-підприємців місцевий бюджет отримав 3,6 млн. грн., що на 1,1 млн. грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Протягом січня 2016 року до ДПІ  Личаківського району м.Львова ГУ ДФС у Львівській області  надійшло  2 звернення громадян

Порушені у зверненнях питання стосувалися реєстрації платників податків – юридичних осіб.

Протягом січня 2016 року інспекцією надано 5575 адміністративних послуг у Центрі обслуговування платників.

У січні 2016 року отримано 1 запит про надання публічної інформації.

Скарг та  пропозицій не надходило.

Для  оперативного  розв`язання  проблемних  питань,  що  виникають  у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян.

Прийом громадян проводиться відповідно до графіку.


Теги: податкова, ДПІ, податок


Читайте також:
Коментарі
avatar