«Може вже перестанете накінець обмивати кісточки», - Ігор Стефанюк
04.02.2016 16:25

Останні дні в соціальних мережах йде масове обговорення святкування свого 45-ти річчя бізнесменом, меценатом, президентом ФК "Рух" Винники Григорієм Козловським.

Пропонуємо публікацію на цю тему Ігора Стефанюка на своїй сторінці у Facebook:

«Я бачу останнім часом, інтенсивно йде обговорення Григорія Козловського, щодо святкування його Дня народження... В мене питання до всіх людей, які йому обсусолюють і перемивають кісточки..., що ви хочете від нього почути???

Козловський є бізнесмен, і є бізнесмен успішний, тобто має змогу відсвяткувати своє День народження як йому пасує і як він захоче, тобто як його душа забажає і як йому позволяє б'юджет "витратних коштів", на дане святкування...

Григорій працює і має змогу заробити, але основне, що він працює заробляє, і не втрачає совісті і людяності, а максимально допомагає нашим бійцям, які зараз знаходяться в жахливих умовах перебування на Сході України, і їм весь час, від початку бойових дій інтенсивно допомагає... Не допомагає словом, як інші допомагають (поспівчували і забули), а реально за них переживає і цілодобово допомагає!!!

У Львові є дуже багато інших "успішних" бізнесменів, які на відміну від Григорія можливо мають набагато успішніший і прибутковіший бізнес..., але коли приходиш до них, з проханням допомогти: коштами на пальне, щоб відправити зібрану гуманітарну допомогу, або реанімобіль разом із закупленими медикаменти в зону АТО, щоб рятувати людські життя..., або коштами, на закупівлю форми, берців, термобілизни, розгрузок, рацій і приборів нічного бачення, або необхідних медикаментів..., то чуєш у відповідь від тих "успішних бізнесменів": - "Вибач, зараз критична економічна ситуація в державі, і я тобі нічим не зможу допомогти"...., а самі гусарять по цілому світу і дорогих курортах, скуповуючи дорогу нерухомість, або розкішні авто, так це в межах норми...і які жмотяться, хочаб - 10, або - 50 грн. дати, так це нормально...???

А коли людина весь час допомагає, навіть тими самими цигарками, які в зоні АТО на вагу золота, і коштами, за які закупляють необхідні речі.., в тому числі автомобілі, для наших побратимів, які зараз воюють на Сході України.., за цілісність і незалежність нашої України.., так це ніхто не рахує...

А коли людина, справила собі День народження, за власні кошти, так зразу всі сіли з калькуляторами і почали підраховувати витрачені кошти, на його проведення, і зразу почали його обговорювати і обсирати...

Може вже на кінець перестанете "заглядати в чужу тарілку", а почнете аналізувати з себе, що саме і чим саме, Ви допомогли армії, або потребуючим, які чекають на нашу з вами допомогу!!!
Скільки саме, часу і коштів ви потратили на них!!!

Може вже перестанете накінець обмивати кісточки...!»


Теги: Ігор Стефанюк, Григорій Козловський, день народження


Читайте також:
Коментарі
avatar
Ну, Стефанюк, лизнув так лизнув !
avatar