У Винниках повторно обговорять проблеми транспортного сполучення
05.02.2016 14:24
У суботу, 6 лютого, о 12.00 у приміщенні КЦ «Дозвілля» у Винниках Винниківська міська рада спільно з ГО «МІКЦ «За якісний транспорт» проведуть повторну зустріч із мешканцями Винник, аби знайти шляхи розв’язання проблеми із транспортним сполученням Львів - Винники.

Перевізники маршрутних таксі сполученням Львів - Винники вкрай неякісно виконують обов’язки по перевезенню винниківчан. Найбільш проблемними маршрутами є №5А, 36, 40 та 29. Про це повідомили представники ГО «За якісний транспорт».

На минулій зустрічі винниківчани обурювались, що стан перевезення є незадовільним, оскільки їм важко доїхати до Львова. Вони чекають 40 хв. на маршрутку, а дехто взагалі не може дочекатися на громадський транспорт. Тоді й шукають інші способи вирішення проблеми самостійно. 

Винниківчани вимагають, щоб на зупинках був вказаний точний час, коли маршрутка повинна прибути і щоб вона приїжджала вчасно, доїжджала до кінцевих зупинок. Проте вимогою жителів Винників є не просто прикріпити який-небудь розклад, який не відповідає дійсності, а розробити такий, щоб було зручно людям. Цю проблему до 6 лютого повинна усунути Винниківська міська рада.

Винниківчани дали час перевізникам до 6 лютого 2016 року, щоб врегулювати інтервали руху автобусів. А також жителі Винників вимагали, щоб автобуси їздили згідно з паспортами маршрутів. До прикладу, на маршруті №5А має бути 10 автобусів, а під час новорічно-різдвяних свят їх взагалі не було. Якщо до 6 лютого перевізники не виконають умов, то винниківчани перекриватимуть дорогу.

Відео із попередньої зустрічі з громадою м. Винники:

Джерело: http://galinfo.com.ua/

Теги: винниківчани, громадські слухання, автобус, транспорт, маршрут


Читайте також:
Коментарі
avatar