"Рух" стартував на Меморіалі Ернеста Юста з розгромної перемоги (ВІДЕО)
06.02.2016 13:31

Сьогодні, 6 лютого, на штучному полі стадіону ім. Богдана Маркевича у Винниках "Рух" зіграв свій перший матч цьогорічного турніру пам'яті Ернеста Юста. Підопічні Романа Гданського зіграли перший матч І-ої підгрупи з ФК «Сокіл» (Андріївка).

Гості виявилися цілком не готовими до гри з таким сильним суперником, яким зараз є винниківський клуб.

Уже на перших хвилинах поєдинку винниківчани декількома влучними «пострілами  збили» «Сокола». Бо вже на п‘ятій хвилині гри новобранець «Руху», відомий за виступами в львівських «Карпатах» і київському «Динамо», Володимир Федорів технічно пробив повз воротаря ФК «Сокіл» - 1:0. Федорів сьогодні виступав на позиції лівого захисника. Промайнуло небагато часу, як уже правий захисник «Руху» Романюк подвоїв рахунок.

Гості, незважаючи на такий негативний для них розвиток подій, навіть і не думали атакувати ворота винниківчан. А наші земляки тим часом забивали голи знову й знову. Ще до перерви рахунок став – 5:0. Удруге відзначився Федорів, а також Омельченко та Макар.

У другому таймі  на заміну  вийшло шість   футболістів «Руху». І серед них добре відомий за виступами в Прем‘єр-лізі України в складі «Карпат», симферопольської «Таврії», ужгородської «Говерли» Максим Фещук. Володар Кубка України в складі кримчан (Фещук) ще двічі вразив ворота ФК «Сокіл». Восьмий гол на рахунку новобранця Петриняка. А підсумковий, дев‘ятий, гол провів ветеран «Руху», один із тренерів команди Роман Манорик.

Отож, 9:0 на користь «Руху». Наступної суботи «Рух» зіграє свій другий поєдинок із командою міста Рава-Руська.

«Суперник дозволяв нам робити на полі все, що завгодно, тому не коментуватиму гри й її підсумку, - мовить старший тренер «Руху» Роман Гданський. – Але, звісно, користь від цього поєдинку нам також є. Особливо важливо відчути впевненість у своїх силах для молодих гравців. У нас сьогодні на полі було багато молоді. Хоча й футболістів із досвідом також не бракувало. Щодо Максима Фещука, то одразу  наголошу, що цей футболіст за «Рух» не виступатиме. Він у нашому колективі лише  підтримує свій фізичний стан…»

Склад «Руху»: Шевчук, Бойко, Федорів, Романюк, Вільчинський, Костик, Кікоть, Панасюк, Макар, Іванов, Омельченко.

На заміну виходили: Фещук, Петриняк, Ільків, Жук, Яким і Миць.

Щодо двох останніх гравців, які виходили сьогодні на заміну, то тренер юнацького складу «Руху» Ігор Дідик наголосив, що вони є вихованцями місцевої футбольної школи.

«Це результат нашої багаторічної праці, бо ми у Винниках виховали Богдана Миця та Ростислава Якима. Сподіваюся, що вони зможуть закріпитися в основному складі «Руху» і принесуть багато користі нашій команді. Сьогодні вони провели чудовий поєдинок,» - зазначив Ігор Дідик.

Пропонуємо переглянути відео голу Романа Манорика та відеофрагментів матчу.

У другому матчі першого туру у І-ій підгрупі "Локомотив" з Рави-Руської з рахунком 3:1 переміг новояворівський "Гірник".