У Львові учасники АТО та волонтери вийшли на акцію проти політичних репресій
07.02.2016 17:57

Сьогодні, 7 лютого, бійці  добровольчих батальйонів, ЗСУ та Національної Гвардії України з кількох областей (Волинська, Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська та рад інших областей) і волонтерські громадські організації вийшли на спільну акцію протесту проти політичних репресій. Про це повідомили у прес-центрі ВІ «Побратими об’єднані».

Адже, як було повідомлено на акції, влада незаконно утримує  за гратами і переслідує величну кількість учасників АТО та волонтерів, приписуючи їм сфальсифіковані справи. Побратими ув’язнених більше не можуть спостерігати, як замість державних нагород  у патріотів  забирають волю. Саме для цього була утворена  всеукраїнська ініціатива «Побратими об’єднані», яка має на меті об’єднати всіх героїв України, які захищали нашу країну в зоні АТО,  та волонтерів, які впродовж  війни всіма силами їм допомагають, в цей раз для захисту політв’язнів.

Ось які вимоги до влади були оголошені на акції:

1. Звільнення незаконно-затриманих учасників АТО, бійців добровольчих підрозділів, волонтерів, громадських активістів, які перебувають під слідством, на думку бійців АТО, за сфальсифікованими справами.
2. Притягнення до відповідальності  винних у вбивстві Небесної Сотні.
Притягнення до відповідальності посадових осіб, які винні у Ілловайському, Дебальцівському котлах та всіх провальних операціях , які були за час АТО.
3. Створення у всіх областях України підрозділів територіального захисту бійців АТО та волонтерів від  свавілля теперішньої влади.

Учасники АТО та волонтери вимагають виконати їх до 20 лютого.

Звернення з вимогами будуть передані  ініціативною групою Президенту України, а  20 лютого відбудеться всеукраїнський зібрання учасників АТО та волонтерів в Києві, а о 10.00, біля Жовтневого палацу, буде проведене віче. 

Бійці та волонтери закликають  долучитися до наступної акції всіх свідомих  громадян, яким не байдужа доля тих, завдяки кому вони досі можуть спокійно жити у своїй вільній країні.

Координатори для всеукраїнської акції:

Білас Степан: 0673712307

Миньо Микола: 0983561944

Кобільник Микола: 0677437888

Середюк Валентин: 0673576251


Теги: добровольці, акція, волонтери, ЗСУ, репресії


Читайте також:
Коментарі
avatar