Через аварію на водогоні затопило садиби винниківчан
10.02.2016 17:47
Ввечері, 9 лютого, в районі вул.Забави у Винниках трапився прорив на магістральному водогоні Плугів – Львів. Вода, вирвавшись із водогону, наробила багато біди.

Про це сайту Винники Plus повідомив журналіст сайту Винники Plus Володимир Гаврилів.

У мешканців прилеглих до місця надзвичайної події будинків затопило майно, замулило криниці, підвали…

Люди просто шоковані тим, що їх спіткало.

«Це вже втретє вода з цього водогону затоплює мою садибу, – з плачем розповідає старша жінка. – І що мені тепер робити? Ми вже старші люди, як тепер усе відновити? Уночі ми почули гуркіт. Це – вода заливала наші підвали, туалет, криницю!»

Не менш потерпів від прориву водогону й громадянин Володимир Онищук із вулиці Долинної.

«Мене вже вдруге затоплює, – бідкається чоловік. – Перший раз я пробачив «Львівводоканалу». Але завдані мені збитки дуже значні. Тому тепер вимагатиму матеріальної компенсації. Скільки ж можна страждати від чиєїсь безгосподарності?»

На місці надзвичайної події працюють робітники «Львівводоканалу», винниківські комунальники.

«Ми зробили все від нас залежне, щоб допомогти потерпілим, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Зараз тут ліквідовують наслідки аварії водогону працівники винниківських ДП «Добробут» і МКП «Винниківське». Мешканцям восьми винниківських вулиць, які через аварію залишилися без водопостачання, організовано підвезення питної води. І Винниківська міська рада, і «Львівводоканал» документують усі збитки, завдані згаданою надзвичайною подією. Людям повинні компенсувати всі завдані збитки.»

А наразі на місці аварії виникла «рукотворна гірська річка». Вода тече й тече. Комунальники лише відвели її від садиб, тому зараз вода стікає в рівчаки, а звідти в р.Маруньку. Один із працівників «Львіводоканалу» пояснив, що в Плугові подачу води перекрито. Але до Винник ще майже сто кілометрів водогону, тому вода повинна вийти з нього. А вже тоді можна буде ліквідовувати місце прориву,» – пояснив присутнім фахівець «Львівводоканалу».


Теги: винниківчани, аварія, водогін, львівводоканал


Читайте також:
Коментарі
avatar