Брифінг у податковій інспекції
10.02.2016 21:10

Нещодавно в ДПІ Личаківського району м.Львова відбувся брифінг для журналістів місцевих ЗМІ на тему: „Якісне обслуговування сприяє бюджетним надходженням» за участю в.о. начальника інспекції Андрія Євстахевича.

Про це сайту Винники Plus повідомили у Комунікаційному підрозділі ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ  ДФС  у Львівській області.

Відкриваючи захід посадовець зазначив, що ДПІ у Личаківському районі м. Львова веде постійну і наполегливу роботу зі своєчасного та повного надходження платежів до бюджету. У своїй роботі податківці прагнуть підвищити рівень добровільного виконання платниками податків податкових зобов'язань, досягти того, щоб податки сплачувалися з почуттям відповідальності. Підбивши підсумки роботи за січень, посадовець зазначив, що  протягом місяця поточного року до загального бюджету району надійшло майже 78 млн.грн., до державного - 40 млн.грн.,  а місцевий бюджет отримав - 38 млн.грн.

«Переконаний, що стабільність надходжень до бюджетів усіх рівнів збережеться й у майбутньому — зазначив Андрій Львович, - адже збільшенню бюджетних надходжень сприяє якісне обслуговування платників, спрощення документообігу та впровадження різних електронних сервісів для наших платників податків».

Особлива увага приділяється поданню звітності в електронному вигляді, - наголосив посадовець та звернув увагу на те, що у теперішній час з урахуванням вимог Податкового кодексу встановлено обов'язкове подання декларації великими і середніми підприємствами в електронній формі із застосуванням електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. Також кодексом передбачено подання платниками податку до податкового органу копії записів у Реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді одночасно з подачею декларацій за звітний податковий період. Акцентував увагу на перевагах автоматичного відшкодування ПДВ.

ДФС України постійно вдосконалює та збільшує кількість електронних сервісів, головною метою створення яких є забезпечення платників наданням якісних та актуальних послуг. Так, для комфортного звітування на веб – порталі відомства (sfs.gov.ua) розміщені сервіси «Електронна звітність» та «Електронний кабінет платника податків». Завдяки ним можна сформувати, перевірити та надіслати до ДФС податкову звітність, перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію. Оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником ПДВ, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою допоможе сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера». Отримати консультацію з питань податкового, митного законодавства можна за допомогою «Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу» (ЗІР).

Платники податків можуть скористатися іншими сервісами фіскальної служби: «Дані Реєстру платників ПДВ», «Анульована реєстрація платників ПДВ», «Реєстр платників єдиного податку»,  «Акредитований центр сертифікації ключів», «Інформація про РРО, книги ОРО», «Митна статистика» та інші. Нагадав також присутнім і про постійно діючий «Пульс податкової» - телефонна гаряча лінія  ГУ ДФС України (044) 284-00-07.

На завершення брифінгу керівник податкової служби наголосив на важливості проведення таких заходів та висвітлення їх у засобах масової інформації, адже це створює не тільки позитивний імідж податкової служби, а й дозволяє їй виконувати свою основну державну функцію – наповнення дохідної частини бюджету.


Теги: податкова, ДПІ, Андрій Євстахевич, брифінг


Читайте також:
Коментарі
avatar