Львівський театр ляльок презентував мюзикл «Кіт у чоботях» (ВІДЕО)
11.02.2016 00:13
У Львівському театрі ляльок запрезентували прем'єру мюзиклу «Кіт у чоботях». Ця вистава могла б побачити світ раніше, але театрали вирішили влаштувати прем’єру в уже відремонтованому залі повідомляє zaxid.net.

Режисерка Олена Сєрова-Бондар задумала «Кота у чоботях» у жанрі мюзиклу. Тому на сцені – багато музики, співів і танців, які ставив хореограф Олександр Плахотнюк.

А головне, у цій постановці – живий план. На театральному діалекті це означає, що артисти не за ширмою, а повноцінно виконують окремі ролі.

«Завжди акторам цікаво в такому плані, бо глядач по-іншому сприймає, коли актора не бачать, тільки ляльок, а зовсім інше сприйняття, коли актора все ж таки видно», – розповіла акторка театру Христина Гаврилюк.

Це одна з найвідоміших казок французького письменника Шарля Перро. Тому «Кіт у чоботях» по-львівськи матиме французький шарм у декораціях, костюмах і ляльках.

Однакові костюми пошили артисту і його ляльці Коту.

«Актор, який виконує роль Кота у чоботях має бути, на мою думку, пластичний. Саме пластика відіграє дуже важливу роль, хореографія, вокал артиста», – висловив думку актор Іван Макаришин.

«У нашій виставі жива міміка, чудова гра акторів, гарні змінні декорації, постійне задоволення і невгамовні відчуття, оплески і гарний настрій», – поділилася враженнями акторка Мар'яна Бовцайло.

Її колега Юлія Брицька додала: «Вистава дуже казкова, феєрична, дуже багато в ній захоплюючих подій, цікаві персонажі. Тому варто прийти, подивитися і отримати задоволення».


Теги: мюзикл, театр ляльок, вистава, презентація, прем'єра


Читайте також:
Коментарі
avatar