Львів’яни з березня вже зможуть подавати електронні петиції до міськради
11.02.2016 10:31
Незабаром Львів долучиться до Єдиної системи місцевих петицій. Зараз триває налагодження процесу, і вже до кінця першого кварталу цього року львів’яни зможуть реєструвати свої звернення, пропозиції та вимоги до посадовців і депутатів міськради.

Про це повідомив начальник міського управління міжвідомчої координації Тимофій Александронець, повідомляє zaxid.net, посилаючись на прес-службу Львівської міськради.

«Електронні петиції – це більш зручний формат колективного звернення в міську раду, який дозволяє в мережі інтернет зібрати необхідну кількість підписів і запропонувати певні зміни чи рішення, якими оперує Львівська міська рада. Зараз триває налагодження процесу, і передбачається, що в лютому-березні подання петицій вже буде доступним», – зазначає він.

Зробити це можна буде на сайті Єдиної системи місцевих петицій, зареєструвавшись там, або ж скориставшись системою BankID. Передбачається, що збір підписів до поданих петицій триватиме 2 місяці. За цей час звернення має зібрати понад 1000 підписів, і лише після цього його розглядатимуть.

Для збільшення зображення клікніть на нього

Петиція надходитиме в міське управління «Секретаріат ради», звідки потраплятиме на розгляд виконавчих органів і погодження міського голови.

Нагадаємо, 2 липня минулого року Верховна Рада ухвалила закон, яким запроваджується механізм подання електронних петицій та звернень до президента, Верховної Ради, Кабміну та органів місцевої влади. Додамо, що система подання електронних звернень у Львівській міській раді вже працює.


Теги: львів'яни, ЛМР, міська рада, петиція


Читайте також:
Коментарі
avatar