Сесія Винниківської міської ради. Узаконене беззаконня?
11.02.2016 15:19

Учора, 10 лютого, у Винниківську міську раду зателефонували небайдужі винниківчани й повідомили про те, що на околиці міста безжально вирубують здорові дерева - буки.

На місце події негайно прибули працівники міської ради та поліції. Роботи було припинено. Бо в лісорубів не було необхідних документів. Та коли прибули власники вказаних земельних ділянок, то з‘ясувалося, що на вирубку цих дерев є всі необхідні документи.

Неочікувано вчорашня подія отримала продовження на сьогоднішній сесії Винниківської міськради. Бо тепер уже депутати обурилися таким масовим і бездумним нищенням природи й навкілля!

На сесії було створено депутатську комісію, яка разом із заступником міського голови Винник Богданом Шустером негайно вирушила на вказане місце. До її складу ввійшли депутати Володимир Почаєвець, Юрій Богоніс, Юрій Шивала та Максим Хома.

Та власники землі, на якій вже знищено безліч прекрасних буків знову документально довели свою правоту. У них виявилося все законно. Вони запевнили, що й деревина їм не потрібна. «Ми пропонували нашій владі здійснити ці роботи й забрати деревину, але ніхто не захотів цим займатися,» - мовив один із чоловіків, який винаймав лісорубів.

Підтвердив законність вирубки цих дерев і представник місцевого лісгоспу.

Під час з‘ясування згаданої ситуації стало відомо, що ділянки для спорудження житла брали зовсім інші люди. А сьогоднішні їхні власники вже придбали їх у попередників.

І ця інформація також обурила депутатів.

«Треба уважно розглядати заяви на отримання земельних ділянок під забудову, бо деякі наші мешканці чекають на них двадцять років тоді, коли інші без проблем беруть, щоб просто перепродати,» - мовила депутат Винниківської міської ради Надія Жигало.

Також поступила пропозиція звернутися в прокуратуру, щоб її працівники ще раз перевірили законність дій власників вказаних  земельних ділянок.

Так як би там не було, але природі, навкіллю, екології Винник такими діями завдано непоправних збитків. Бо до життя вже ніхто не поверне ці прекрасні буки. А виростити нові непросто, бо це займе десятки років.

І як ці події назвати? Це – узаконене беззаконня!

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: лісництво, будівництво, дерева, ліс, забудовник, депутати, Сесія, вирубка дерев


Читайте також:
Коментарі
avatar
уроди порозпродували землю, залізли в ліси, коли ж ті депутати нажруться вже тими грошима, Іуди...
avatar