Європейський суд із прав людини став на захист Галини Донець (ВІДЕО)
11.02.2016 19:48
Сьогодні, 11 лютого, депутати на сесії Винниківської міської ради розглянули питання щодо виконання рішення Європейського суду з прав людини за №25663/02 «Яковенко та інші проти України», одним із заявників у якому виступає Донець Галина Миколаївна.

Було вирішено виконати  згадане рішення, а саме: Утворити посаду «Заступник міського голови з соціально-економічних питань та затвердити загальну чисельність структури апарату виконавчого комітету Винниківської міської ради у кількості 39 осіб.

Нагадаємо читачам, що Галину Донець було незаконно звільнено з посади заступника міського голови Винник ще далекого 2005 року (тоді міським головою був Сергій Уваров). І всі ці роки Галина Донець наполегливо судиться з місцевою міськрадою.

На нинішній сесії мер Винник Володимир Квурт зазначив, що Україна обрала проєвропейський шлях, тому повинна виконати судове рішення Євросуду.

Не заперечуючи наш європейський вибір, деякі  винниківські депутати мають трішки іншу думку щодо згаданої судової тяганини. 

Зокрема, згадане рішення прокоментував і секретар постійної депутатської комісії Винниківської міської ради з питань законності та депутатської діяльності Назар Крисюк.

«Особисто мене обурює той факт, що Галина Донець вже багато років поспіль наживається на нашій громаді, - мовить Назар Крисюк. – Я вже вдруге поспіль обраний депутатом Винниківської міської ради і за весь цей період жодного разу не бачив її на робочому місці. Тому в мене виникає логічне запитання: за що ж ця особа отримує кошти з бюджету Винник. Кожний повинен вносити свій «камінець» у «сходинку» добробуту нашої громади, у розвиток Винник. Адже в нас є багато молодих людей, які б, справді, приносили користь місту, нашій громаді. Вони прагнуть працювати, вони хочуть бути корисними. А їхнє місце, на жаль, займають інші люди. А пані Галині, можливо, було б краще оформити пенсію. Адже її протистояння з Винниківською міською радою триває вже дуже багато років. І за чиїсь «посадові гріхи» своїми коштами розплачується наша винниківська громада. А це – неприпустимо!»

Володимир ГАВРИЛІВ

Пропонуємо переглянути відеозапис Відеозапис другого засідання ІІ сесії Винниківської міської ради 7-го скликання:


Теги: Галина Донець, Сесія, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar