«Винниківчани» завітали в геріатричний пансіонат
12.02.2016, 00:48
Ансамбль «Винниківчани» Народного дому м. Винники організував благодійний концерт для літніх людей, які живуть у Львівському геріатричному пансіонаті. Автобус для поїздки надала Винниківська міська рада.

В актовій залі зібралися понад сто перестарілих. Учасники ансамблю «Винниківчани» під керівництвом Володимира Завербного представили програму із 20 номерів – колядки, патріотичні, ліричні, жартівливі пісні, гуморески та вірші.

«Одна з учасниць ансамблю лікувалася в госпіталі інвалідів, – розповіла директор Народного дому Наталія Вінярська. – Її сусідкою по палаті була жінка, яка живе в будинку перестарілих. Дізнавшись, що у Винниках є такий ансамбль, просила потішити стареньких пісенними виступами. І учасники колективу на це відразу згодилися, бо нема більшої втіхи для співаків, як приносити позитив і радість у сірі будні. Особливо, коли йдеться про самотніх людей».

Винниківчани, крім пісенних, привезли в будинок перестарілих солодкі подарунки, які придбали за власні кошти і допомогу винниківського підприємця.

Лариса КУБСЬКА, газета "Винниківський вісник"  

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: винниківчани, Володимир Завербний, концерт, пансіонат, народний дім

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...