Ансамбль "Карамель" переміг у "Битві хореографів"
11.02.2016 23:20

У Львівському міському палаці культури ім. Гната Хоткевича відбувся Всеукраїнський фестиваль «Битва хореографів України», у якому взяв участь ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники. 

На фестиваль з’їхалися танцювальні колективи з багатьох міст  України – Полтави, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Одеси, Кам'янця Подільського, Харкова, Хмельницького.

Учасники ансамблю змагалися у двох вікових категоріях – діти 6-9 років (І категорія) і 10-13 років (ІІ категорія). 

Ансамбль «Карамель» представив шість танцювальних композицій: «Метелики», «Зимова казка», «Клоуни», «Зима-весна», «Подих» і «Забуті мрії». «Конкуренція була шалена, – розповіла керівник Анастасія Селезньова. – Більшість колективів мали гарні постановки та високий рівень танцювальної майстерності. Але наші діти дуже старалися, і «Карамель» виборола одне перше (старша група) і два других місця». Старша група ансамблю сучасного танцю виступила на гала-концерті. Переможці отримали кубки, дипломи та медалі.

За результатами роботи фестивалю дипломом за активну роботу в розвитку дитячої та юнацької творчості талановитої молоді нагородили керівника ансамблю сучасного танцю «Карамель» Анастасію Селезньову.

Лариса КУБСЬКА, газета "Винниківький вісник"


Теги: Битва хореографів України фестиваль, танці, АНСАМБЛЬ, будинок школяра, Анастасія Селезньова, ансамбль Карамель


Читайте також:
Коментарі
avatar