У дорослій бібліотеці Винник відбувся вечір-звіт «Поезія – священнодійство слів» (ВІДЕО)
12.02.2016 20:23

Сьогодні, 12 лютого, у Винниках в бібліотеці-філії № 34 ЦБС для дорослих зібралися поціновувачі українського слова та пісні. У вщерть заповненому залі лунали короткі влучні віршовані рядки Ліни Костенко, інших відомих поетів про красу та милозвучність нашої мови і слова. Їх декламували бібліотекарі Марія Кітура і Наталя Шмигельська.

Присутні занурилися у світ поезій Василя Симоненка, Миколи Вінграновського, Ліни Костенко завдяки юні з ЛММГО «Золота молодь Винник», Молодіжної ради при Винниківській міській раді.

Учениця СЗШ № 29, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Ірина Купінець зворушила проникливим виконанням пісень «Сива птаха», «Чорнобривці», «Червона троянда – квітка кохання». 

Ансамбль «Винниківчани» Народного дому м. Винники підібрав розмаїтий репертуар. Заспівали  патріотичну пісню про любов до батьківщини, популярну  «Карі очі, чорні брови», але найбільше оплесків отримали за жартівливу пісню «Курка», яку виконали, задіявши не тільки пісенний, а й артистичний талант. Патріотичний вірш «До українців» продекламувала Ганна Куришко, гумореску про мову – Стефанія Богуш.

Оскільки це був вечір-звіт, про роботу бібліотеки розповіла директор Ірина Андрухів. «Наша бібліотека почала жити повноцінним життям, – зазначила вона. – Ми змогли завоювати свою нішу в суспільно-культурному житті Винник, до нас приходить багато молоді. Будинок бібліотеки, що був донедавна найгірший на вул. Галицькій, завдяки зробленому ремонту тепер має презентабельний вигляд. З’явилося багато нових читачів. Але зупинятися ми будемо, зараз активно працюємо над проектом «Вільний простір»».

Завершили поетично-пісенний захід дружним виконанням «Многая літа». Подяки від бібліотеки за багаторічну плідну і творчу співпрацю отримали заступник міського голови Богдан Шустер, ансамбль «Винниківчани», бібліотекар- завклубу військової частини Наталя Іваніцька, педагог-організатор загальноосвітньої школи «Берегиня» Оксана Яцків, читачки Теофанія Калитовська та Ірина Мисько.

Лариса Кубська


Теги: винниківчани, поезія, бібліотека, вечір-звіт


Читайте також:
Коментарі
avatar